You are currently viewing Auta na akumulator dla dzieci

Auta na akumulator dla dzieci

Wszystkie zabawki muszą być bezpieczne dla dzieci. Dlatego jeśli chcemy kupować takie zabawki powinniśmy robić to w znanych sklepach, które cieszą się bardzo dobrą opinią klientów. Tylko wtedy mamy pewność, że kupujemy zabawki sprawdzonych producentów zabawek dziecięcych, które spełniają wymogi dotyczące bezpieczeństwa. Takie zabawki są przede wszystkim wolne od ftalanów.

Akumulatorowe samochody dla 3 latków

bezpieczne pojazdy dla dzieci na akumulatorWszystkie bezpieczne pojazdy dla dzieci na akumulator kupimy w znanych sklepach z zabawkami. Każdy z nich musi posiadać pasy bezpieczeństwa. Rodzice muszą zwracać uwagę na to czy dziecko ma je zapięte podczas jazdy i czy czasem nie próbuje wstać. Wszystkie auta elektryczne posiadają silnik oraz akumulator lub nawet dwa. Jeśli akumulatory są w pełni naładowane to potrafią utrzymać pojazd w ruchu nawet przez 1,5h do 2h. Jest to dość długi czas. Oczywiście rodzic może kierować samochodem dzięki dołączonemu pilotowi. Maksymalna prędkość jaką osiąga samochód to około 5km/h zatem nie jest ona niebezpieczna dla 3 latka. Oczywiście koła są dosyć szerokie bo mają 10 cm szerokości i są wykonane z bardzo mocnej pianki Eva. Są bardzo stabilne i wytrzymałe. Maksymalna waga dopuszczona dziecka to 25-30 kg. Większość z pojazdów ma klakson, wbudowane mp3 oraz światła ledowe z przodu i z tyłu. Oczywiście kluczyk w stacyjce to podstawa jeśli chodzi o wyposażenie takiego samochodu na akumulator. Niektóre pojazdy mają podnoszoną klapę z bagażnika dzięki czemu dziecko ma dodatkowe miejsce na przewożenie zabawek i innych skarbów. Z pewnością wszystkie samochody mają otwierane drzwi oraz imitacje lusterek bocznych i przedniego. Są to jedynie atrapy ze względów bezpieczeństwa.

Samochody z silnikiem nie są z pewnością najtańszą dostępną na rynku zabawką. Są natomiast bardzo wymarzoną zabawką szczególnie przez chłopców. Mimo ceny rodzice kupują takie auta z okazji większych uroczystości. Prezentem idealnym może być elektryczny samochód np. urodzinowy, z okazji Świąt Bożego Narodzenia czy z okazji Dnia Dziecka. Taka zabawka musi być jednak dobrana odpowiednio do wieku. Jeśli wiemy, że nasze 3- letnie dziecko nie poradzi sobie z jazdą takim autem to odłóżmy ten zakup na kilka miesiącu, aż do niego dorośnie. Samochodów w sklepach z zabawkami napewno nie braknie.