You are currently viewing Balony w kształcie cyfr

Balony w kształcie cyfr

 

Dla każdego rodzica organizacja urodzin dziecka to nie lada wyzwanie. W dzisiejszych czasach nasze dzieci są atakowane ze wszystkich stron reklamami zabawek i innych przeznaczonych dla nich akcesoriów, mają więc już swoje gusta i upodobania. Dlatego organizacja urodzin stawia przed nami wyzwania. Staramy się aby dziecku się podobało. Musimy patrzeć na całokształt: ważne są oczywiście smaczne przekąski ale i dekoracja powinna być ciekawa i stylowa – na przyjęciu oprócz dzieci często bywają też i rodzice.

Dekoracje urodzinowe – balony cyferki

balony na urodziny cyfryBardzo efektownym elementem dekoracyjnym imprez urodzinowych są balony wypełnione helem – dzieci wręcz je uwielbiają. Dodatkowo umieszczony w pomieszczeniu balon z cyfrą jest nie tylko elementem wystroju ale od razu na wejściu informuje z jakiej okazji wszyscy się w tym miejscu i czasie zbierają (gdyby komuś się zapomniało). Wybór jest przeogromny, po wpisaniu w jakiejkolwiek wyszukiwarce frazy „balony na urodziny cyfry” wyszukuje się ogromna ilość miejsc gdzie możemy je nabyć poprzez punkty internetowe jak i stacjonarne. Kolor możemy sobie wybrać jaki tylko chcemy (chociaż najczęściej trafimy na złote, srebrne i różowe), wielkość oczywiście też. Zasadniczo mamy dwie opcje: albo kupujemy przez internet i wtedy musimy sobie poszukać miejsca gdzie go napompujemy / nabijemy helem lub możemy się udać do punktu stacjonarnego – zasadniczo w miejscach gdzie sprzedawane są takie balony od razu nabijemy je helem. Najlepiej jest pojechać do galerii handlowej, teraz praktycznie w każdej znajdziemy punkt sprzedający dekoracje urodzinowe. Ceny są do zaakceptowania, zresztą urodziny dziecka są tylko jeden raz w roku a widok bawiących, cieszących się dzieci nam wszystko z nawiązką wynagrodzi. Oczywiście balony-cyferki nie są przeznaczone tylko dla dzieci, z dwóch cyferek ułożymy przecież dowolną liczbę więc z powodzeniem można je wykorzystać przy organizacji imprez dla dorosłych albo przy innych okolicznościach.

W naszym domu balon cyferka jest obecny od drugich urodzin mojej córeczki. Przyznam się, że nie było to planowane – przypadkowo zauważyłem taki balon w sklepie z zabawkami już w dniu urodzin i nie mogłem go nie kupić. Pamiętam do dziś ten śmiech i zabawę mojego dziecka gdy biegała za swoim balonem-dwójeczką a on co chwilę uciekał do góry.