You are currently viewing Czym są usługi DDD?

Czym są usługi DDD?

Są usługi, które, gdy o nich czytamy, wydają się nam kompletnie nieprzydatne i często przypuszczamy, że na pewno nie będziemy z nich nigdy korzystać. Jednak rzeczywistość bardzo często weryfikuje ferowane pochopnie opinie, toteż lepiej i na takie kwestie zwracać uwagę.

Krakowskie przedsiębiorstwa zajmujące się DDD

ddd - kraków i okoliceUsługi deratyzacyjne, dezynsekcyjne i dezynfekcyjne raczej nie leżą w kręgu zainteresowań większości z nas, ale nie jest to jednak powód, by je lekceważyć, albowiem i my, możemy być zmuszeni do skorzystania z ich oferty. Zwłaszcza, że szczury, insekty i przeróżne bakterie i wirusy to pospolite zagrożenia, z którymi może zetknąć się każdy z nas osobiście. W dobie koronawirusa, firmy zajmujące się DDD raczej nie mają chwili wolnego, gdyż z usług dezynfekcyjnych korzystają nie tylko klienci indywidualni, ale też biznesowi. Odkaża się przecież nie tylko mieszkania i domy, ale także biura, hale produkcyjne oraz magazynowe, a nawet całe biurowce. Jeżeli chodzi o metody stosowane w przypadku dezynfekcji lokali, gdzie mieszkają lub pracują ludzie, to korzysta się z tych najbardziej nowoczesnych, jak ozonowanie i zamgławianie. W ich przypadku nie jest konieczne wynoszenie z pomieszczeń mebli, sprzętów ani dzieł sztuki, gdyż nie ma obaw o ich uszkodzenie. Dodatkową zaletą tych metod jest fakt, że na ich wykonanie nie potrzeba zwykle więcej niż 30-60 minut – w zależności od metrażu odkażanych powierzchni. Jeśli natomiast chodzi o koszt dezynfekcji, jest to zazwyczaj kwestia indywidualnych ustaleń. Jeśli chodzi natomiast o dezynsekcję i deratyzację, to najczęściej korzystają z nich klienci biznesowi, którzy prowadzą działalność związana z produkcją, przetwarzaniem i serwowaniem pożywienia (np. piekarnie, masarnie, restauracje). Jeśli zainteresowały nas usług DDD – Kraków i okolice są w zasięgu niemal wszystkich przedsiębiorstw z naszego miasta. Wyjątkiem są te mniejsze z nich, które nie dysponują wystarczającą liczbą pracowników i sprzętu, by obsługiwać zlecenia spoza miasta.

Nie ma co ukrywać, że usługi związane z dezynfekcją cieszą się bardzo dużym powodzeniem, jednak wraz z nadejściem ciepłych pór roku, na pewno wielu z nas, stanie przed koniecznością pozbycia się szczurów lub inwazyjnych owadów, które z roku na rok powiększają swoją populację.