You are currently viewing Damskie czapki szydełkowane do kupienia

Damskie czapki szydełkowane do kupienia

Bardzo lubię wracać pamięcią do czasów dzieciństwa. Jest wiele takich rzeczy, których mi brakuje z tamtych lat. Szczególnie jeśli chodzi o moją babcię. Miałam z nią doskonały kontakt i spędzałam z nią tak dużo czasu, że chyba nawet więcej mam wspomnień z jej domku niż z własnego rodzinnego mieszkania. Zawsze imponowały mi jej historię, a także jej zamiłowanie do szydełkowania i szycia.

Szydełkowanie – tworzenie czapek dla kobiet

czapki robione na szydełku damskieKiedy przesiadywałam u niej praktycznie całe dnie, uwielbiałam uczyć się szycia i szydełkowania. Dla mnie było to niezwykle interesujące zajęcie

, które jednocześnie było niesamowicie trudne. Babcia próbowała mi przekazać swoją wiedzę na ten temat, ale mi szło bardzo słabo i w pewnym momencie się poddałam. Ale jako że bardzo mi się podobały rzeczy przez nią w ten sposób tworzone, to praktycznie co rok robiła dla mnie własnoręcznie czapki zimowe. Uwielbiałam je. Od tamtych czasów minęło już sporo lat, ale nadal z sentymentem patrzyłam na wszystko, co było robione na szydełkach. W ten sposób przypadkowo natrafiłam w internecie na czapki robione na szydełku damskie

buy augmentin online

, oferowane do sprzedaży. Gdy je zobaczyłam, to od razu skojarzyły mi się z czapkami, które robiła moja babcia. Tak bardzo za nimi zatęskniłam, że postanowiłam kupić je i sprawdzić, jak bardzo będą one przypominały te, które będąc dzieckiem dostawałam od mojej ukochanej babci. To był dla mnie prawdziwy powrót do przeszłości.

To było niesamowite, ale jak dotknęłam tych czapek i założyłam je na głowę, to od razu miałam wrażenie, jakby je dla mnie moja babcia zrobiła i mi je wysłała. Były wręcz identyczne. I do tego takie cieplutkie. Takie właśnie powinny być czapki robione na szydełkach. Wiem więc już, gdzie będę szukała czapek w przyszłości.