You are currently viewing Dobry serwis rowerowy

Dobry serwis rowerowy

Każdy właściciel samochodu na pewno w większy, czy mniejszy sposób dba o swój samochód. A czy każdy właściciel roweru dba o niego w odpowiedni sposób. Ja uwielbiam i jeździć samochodem i a rowerze, jednak wiem, że nie zawsze odpowiednio dbam o mój jednoślad.

Sprawdzony i polecany serwis rowerowy

serwis rowerowy miłosnaDlatego teraz szukam sprawdzonego i polecanego serwis rowerowy mojej okolicy w Miłosnej. Wiem, że na pewno uda mi się coś, kogoś ciekawego znaleźć. Jednak postanowiłam poświęć teraz trochę na to czasu. Ponieważ po mojej ostatniej wizycie w pewnym serwisie rowerowym nie byłam a bardzo zadowolona – delikatnie mówiąc. Dlatego teraz wiem, że nie warto iść naprawiać rower do pierwszego lepszego serwisu rowerowego. Bardzo często dojeżdżam do pracy na rowerze, dlatego dla mnie podstawą jest Dobry serwis rowerowy Miłosna nie jest za dużą miejscowością, jednak wierzę, że uda mi się znaleźć dobry i sprawdzony serwis rowerowy. Na szczęście mój kolega również jest miłośnikiem jazdy na rowerze, dlatego wiedziałam kogo zapytać o sprawdzony i polecany serwis rowerowy naszej miejscowości. I ni myliłam się, od razu polecił mi serwis, do którego on sam oddaje swój rower. Oczywiście bez wahania pojechałam tam. Wiedziałam, że muszę naprawić w moim rowerze hamulce oraz przerzutki. Dlatego bardzo zależało mi na czasie, chciałam bezpiecznie i wygodnie jeździć. Na szczęście mój kolega miał rację, serwis, który mi polecił, okazał się naprawdę wyjątkowy.

Pan od razu zajął się moim rowerem, dokładnie wszystko sprawdził i powiedział mi co jest do naprawy i ile mniej więcej będzie to mnie kosztować. Już wtedy była pozytywnie zaskoczona. Jeszcze milej byłam kiedy już na drugi dzień mogłam odebrać mój naprawiony rower. Już wiem, że będzie to teraz mój ulubiony serwis.