You are currently viewing Eleganckie karnisze do domu

Eleganckie karnisze do domu

Przygotowanie i ozdobienie okien to bardzo ważny element wystroju wnętrz. Dekoracja okien ma istotny wpływ na całe pomieszczenie. O ile pozwalają na to warunki (nie jesteśmy zbyt blisko sąsiadów lub nie mieszkamy na parterze ruchliwej ulicy), warto postawić umiarkowane, proste zasłony lub kurtyny świetlne.

Karnisz ozdobą wnętrza

karnisze w KwidzynieDekoracyjne dekoracje okienne często blokują zbyt dużo naturalnego światła, wizualnie zmniejszają przestrzeń w pomieszczeniu i sprawiają, że jest on ciemny i ponury. Jak jednak zadbać o odpowiedni dopływ światła? Trzeba odpowiednio dobrać firany i zasłony. Co ciekawe, nie zawsze najważniejszy ich rodzaj, ale również umiejscowienie. Dlatego właśnie potrzebny jest nam odpowiedni karnisz. Na szczęście, jeżeli chodzi o karnisze w Kwidzynie znajdziemy wiele różnych możliwości, dzięki czemu każdy może dobrać coś odpowiedniego dla siebie. Ja chciałam coś nowoczesnego, jednak nie byłam pewna, co wybrać. W nowoczesnym stylu są również metalowe karnisze, zwykle ich kształt jest Bardziej kwadratowy. W tym przypadku również powinniśmy unikać bardzo pięknych modeli, które pasują do raczej surowych lub futurystycznych wnętrz. W dzisiejszych czasach nowoczesność to zazwyczaj minimalizm, dlatego karnisze o solidnym kształcie cieszą się dużą popularnością w mieszkaniu, a sam montaż karniszy jest bardzo prosty. Wysokość karnisza należy starannie dobrać do długości firanki oraz wielkości okna. Będziemy potrzebować poziomicy, aby narysować linię prostą. Przed montażem umieść pręt na ścianie i zaznacz położenie śrub mocujących. Następnie wywierć otwory i zamocuj uchwyt. Następnie umieść drążek z pierścieniem i krążkiem, w którym zostanie zamontowana kurtyna na drążku Albo zasłony. Na koniec powiesić zasłony lub firankę. Ogromnym atutem karniszy jest dla mnie fakt, że są proste w montażu i dostępne w konkurencyjnej cenie.

Jestem bardzo zadowolona, że udało mi się znaleźć dobrej jakości karnisze. Dzięki nim moje wnętrze wygląda naprawdę wspaniale, są swojego rodzaju dopełnieniem całej aranżacji. To naprawdę doskonały wybór, zwłaszcza, że dostępnych opcji jest wiele. Jeżeli potrzebny jest karni, w Kwidzynie każdy znajdzie coś dla siebie. Mnie zachęciła również bardzo konkurencyjna cena, dzięki czemu mogłam sobie pozwolić na dowolny model.