You are currently viewing Gdzie wziąć lekcje tenisa?

Gdzie wziąć lekcje tenisa?

Każdy zawodnik, nieważne czy profesjonalista, czy amator, potrzebuje trenera. Zwłaszcza w tenisie, gdyż jest to sport indywidualny i granie ze stałym partnerem lub przypadkowymi sparingpartnerami, na pewno nie przyspieszy rozwoju na tyle, by mówić o ciągłym postępie.

Treningi w Starych Babicach

tenis stare babiceDzieci, które chcą zacząć przygodę z tenisem, już od najmłodszych lat powinny być pod opieką profesjonalnego trenera. Bowiem pozwoli to na efektywne wyeliminowanie złych nawyków i „wgranie” jak największej ilości pozytywnych. Zajęcia z trenerem to także nauka ciężkiej pracy, bowiem trening nie polega tylko na ćwiczeniu zagrań, ale także sparingach. Jest to możliwe, ponieważ trenerzy prowadzący zajęcia w Starych Babicach to ludzie młodzi i mający w swoim CV udziały we wszelkich możliwych turniejach organizowanych w kraju. Wielu trenerów ma także przygotowanie psychologiczne, dzięki czemu są zdolni wejść w rolę mentora i likwidować bariery tworzone nie przez ciało, ale umysł. Zatem jeśli chcemy zapisać się na tenis Stare Babice są miejscem, gdzie mamy do dyspozycji nowoczesny kompleks treningowy i wykwalifikowaną kadrę trenerską. Jeżeli chodzi o cenę zajęć składa się na nią koszt wynajmu kortu, a także stawka godzinna ustalana indywidualnie przez trenera. Najczęściej jednak, godzina zajęć to wydatek około 50 złotych. Jest to bardzo rozsądna cena, bowiem w konkurencyjnych ośrodkach bywa o wiele drożej. Byłoby to zrozumiałe, gdyby dysponowały lepszą bazą treningową, ale nic takiego nie ma miejsca.

Warto wybrać szkołę tenisa w Starych Babicach nie tylko z uwagi na nowoczesny ośrodek z wieloma kortami, ale przede wszystkim dlatego, że zatrudnia profesjonalną kadrę szkoleniową. To ona stanowi siłę szkoły i sprawia, że zainteresowanych lekcjami ciągle przybywa.