You are currently viewing Idealne rozwiązanie dla salonów kosmetycznych

Idealne rozwiązanie dla salonów kosmetycznych

Salony kosmetyczne, kliniki medycyny estetycznej, w bardzo łatwy sposób mogą obecnie rozwijać swój wachlarz usług. Modne wynajmy urządzeń Hi-Tech, umożliwiają pozyskanie nowych klientów. Warto być na bieżąco, z nowinkami kosmetycznymi i technologicznymi. Rozszerzanie swojego biznesu o nowe alternatywy, to obowiązek, każdego, kto prowadzi biznes i chce się rozwijać.

Rekomendowane wypożyczalnie laserów w Twoim zasięgu

rekomendowana wypożyczalnia laserówOsoby, które oferują swoim klientom zabiegi z półki premium, powinny zastanowić się, nad wprowadzeniem jednego, z bardziej popularnych zabiegów. Jednym z nich jest laserowe usuwała owłosienia. Jest to rodzaj zabiegu, trwałego w efektach, szybkiego jego wykonywaniu, oraz bezpiecznego. Najlepszymi i rekomendowanymi wypożyczalniami laserowymi są przede wszystkim firmy, które oferują laser diodowe. Tylko oryginalna technologia, zagwarantuje swoim klientom, spektakularne efekty terapii. Ważny jest fakt, że urządzenia są poddawane stałym przeglądom, w autoryzowanych serwisach. Urządzenia, te mają wszystkie potrzebne atesty, oraz certyfikaty. Na szczęście, firmy specjalizujące się też wynajmie, oferują ewentualną obsługę, która może wykonywać zabiegi sprawnie i profesjonalnie. Nasza usługa przede wszystkim skupia się się na urządzeniach wysokiej klasy, ponieważ jest to rekomendowana wypożyczalnia laserów o wysokiej mocy. Klienci, już po pierwszym zabiegu zauważają ubytki w owłosieniu na poziomie 30%. Po skończonej serii, klienci mogą się cieszyć, trwałym ubytkiem w owłosieniu w 80 – 90%. Tak dużą różnicę obserwują kobiety, mężczyźni oraz młodzież. Ważna jest systematyczność i wytrwałość w wizytach. Najczęściej kolejne spotkania, umawiane są co około 6 – 8 tygodni.  W tym czasie klient się nie opala. Jest to jedno z ważniejszych przeciwwskazań. Osoby, które mają stwierdzone choroby układu autoimmunologicznego, powinny mieć aktualne zaświadczenie od lekarza, o braku przeciwwskazań. Jeżeli, zgoda jest, można wykonywać zabiegi, jedynie na niższych parametrach.

Dyskomfort w czasie zabiegu jest lekko odczuwalny, ze względu na ekspresowe wykonanie zabiegu. Przeważnie ceny zaczynają się od 100 zł, a kończą na kilku tysiącach, w zależności od ilości partii, które wybiera klient. Ważne jest aby dokładnie wykluczać przeciwwskazania, oraz informować klientów o ewentualnych podrażnieniach naskórka, po wykonanej depilacji laserowej.