You are currently viewing Idealny prezent na komunię

Idealny prezent na komunię

Kiedy nadszedł rok w którym moja chrześnica miała mieć komunię nadszedł czas, aby zastanowić się nad prezentem, jaki chciałabym jej z tej okazji podarować. Całą rodziną zrzucaliśmy się co prawda na jeden duży prezent, ale z racji tego, że jestem mamą chrzestną chciałam, aby mała dostała ode mnie coś bardzo wyjątkowego.

Śliczne medaliki z aniołkami

medalik z aniołkiemDzieciaki uwielbiają dostawać prezenty z okazji komunii. Same podarunki też z biegiem czasu bardzo się zmieniają. Za czasów mojej młodości modnym było dostawanie pierwszych zegarków, później przyszła moda na rowery, a dziś dzieciaki lubią dostawać najnowsze gadżety technologiczne. Zrzucaliśmy się rodziną na taki właśnie gadżet, ale też chciałam mojej chrześnicy podarować coś stricte związanego z komunią z racji tego, że w końcu jestem jej mamą chrzestną. Szukając inspiracji w internecie natknęłam się na przepiękny medalik z aniołkiem i gdy go tylko zobaczyłam wiedziałam, że będzie idealnym prezentem. Był on w kolorze bardzo modnego różowego złota, był malutki i bardzo subtelny. Posiadał też prześliczne serduszko z diamenciku, które idealnie dopełniało całość zawieszki. Początkowo pomyślałam, że do medaliku dołączę swój stary i nieużywany łańcuszek, ale cena zawieszki okazała się niewielka dlatego zdecydowałam się dokupić w tym samym sklepie idealnie dobrany pod kolor łańcuszek.

Kiedy zamówiona biżuteria do mnie dotarła nie mogłam wyjść z podziwu nad tym, jak pięknie została ona wykonana. Na zdjęciach nie zawsze widać tak dobrze detale, ale na żywo można było łatwo zauważyć, że aniołek był zrobiony z największą dbałością o każdy szczegół. Największym jednak zaskoczeniem i to pozytywnym była reakcja chrześnicy na prezent. Medalik spodobał jej się bardziej niż główny prezent od całej rodziny.