You are currently viewing Ile kosztuje wynajem góralskiego domku w Zakopanem?

Ile kosztuje wynajem góralskiego domku w Zakopanem?

Trudno jest znaleźć gdziekolwiek dane na temat liczby turystów odwiedzających w ciągu roku Zakopane. Można jedynie przypuszczać, że liczbę tą należy liczyć w setkach tysięcy. Na pewno tak jest, bo każdego dnia tylko przez Krupówki przewija się kilka tysięcy osób. Może więc wszystkich turystów należy liczyć w milionach. Bez względu na liczbę turystów odwiedzających Zakopane każdy znajduje tam nocleg dopasowany do swoich oczekiwań i potrzeb.

Piękny góralski domek wynajmiemy w dobrej cenie

piękne góralskie domki - zakopaneDo tak ogromnej liczby turystów, odwiedzających każdego roku Zakopane, dopasowana jest tamtejsza infrastruktura noclegowa. Nie ma tam najmniejszego kłopotu ze znalezieniem noclegu bez względu na to kiedy będziemy go szukać i na kiedy chcemy go zarezerwować. W Zakopanem działa kilkanaście hoteli, kilkaset pensjonatów i niezliczona ilość apartamentów i domków góralskich do wynajęcia. I właśnie te ostatnie cieszą się coraz większą popularnością pośród turystów oczekujących wysokiego poziomu komfortu za rozsądną cenę. W tym sezonie letnim turyści na potęgę rezerwują piękne góralskie domki – Zakopane to przecież miejscowość, z której wywodzi się taka drewniana architektura. Domki góralskie cieszą się ogromnym zainteresowaniem ze względu na naprawdę atrakcyjną cenę. Najmniejsze domki dla maksymalnie czterech osób wynajmiemy tam już od trzystu złotych za jedną dobę. Większe domki dla większych grup kosztują około tysiąca złotych za dobę. Dla turystów lubiących luksus znajdą się domki, których wystrój i aranżacja wnętrz jest na najwyższym poziomie. Największe domki mają nawet do sześciu pokoi a każdy pokój ma swoją osobną łazienkę. Za taki luksus zapłacimy od trzech do pięciu tysięcy złotych za dobę, ale tą cenę można sobie podzielić na kilkanaście osób, które w takim domku mogą wspólnie zamieszkać.

Jeśli chodzi o domki do wynajęcia w Zakopanem to można znaleźć tam wszystko czego się potrzebuje. Góralski domek znajdą zarówno Ci, którzy potrzebują się w nim jedynie przespać i umyć jak i Ci, którzy oczekują przysłowiowych złotych klamek. Domek dopasowany do potrzeb znajdzie zarówno rodzina z dziećmi jak i kilkunastoosobowa grupa znajomych. Każdy bez wyjątku znajdzie nocleg dla siebie. Domki to tylko jedna z możliwości, bo przecież w Zakopanem znajdziemy każdy rodzaj noclegu.