You are currently viewing Jakie botki wybrać na jesień?

Jakie botki wybrać na jesień?

Jesień do pora roku, która jest dość trudna. Pogoda zaczyna się drastycznie zmieniać, jest coraz zimniej, często pada deszcz. Dlatego też wówczas trzeba zrezygnować z typowego letniego obuwia i przerzucić się na coś bardziej zabudowanego. Pierwszym etapem jest korzystanie z balerin bądź też z półbutów. Później jednak im zimniej na zewnątrz, tym więcej kobiet zaczyna wkładać na swoje stopy botki.

Klasyczne czarne botki

czarne botki na obcasieJakie botki natomiast sprawdzą się podczas jesiennej szarugi? Bez wątpienia klasyczne botki w kolorze czarnym. Czerń pasuje do wszystkiego. Takie botki można zestawiać nie tylko ze spódnicami, ale również i ze sukienkami. Dlatego też mnóstwo kobiet zamiast dość topornych niekiedy kozaków, decyduje się właśnie na botki. Gdy jesień jest stosunkowo ciepła, podobnie jak i zima, wówczas niekiedy botki wystarczą. Nie trzeba  w takiej sytuacji nabywać nawet kozaków. A jaki obcas powinny mieć takie botki? Oczywiście kupując obuwie na co dzień i do pracy, najlepiej jest postawić na botki płaskie. Są one uniwersalne, także pasują do wielu rzeczy i przede wszystkim wygodnie się w nich chodzi. Nasz komfort natomiast jest w tej sytuacji niezwykle ważny i bez wątpienia warto o tym pamiętać. Jeśli natomiast chcemy zakupić czarne botki na obcasie, musimy dokonać wyboru spośród trzech możliwości. Pierwszą z nich jest oczywiście wybór botków na szpilce. Takie botki są bardzo eleganckie i pasują do wielu sukienek. Jeśli szpilka jest wygodna, wówczas można spokojnie chodzić w nich po mieście. Dla kobiet ceniących nieco większą wygodę, są także botki na koturnie. Taka podeszwa jest dużo bardziej stabilna i można w niej chodzić nawet po wyboistych chodnikach. Natomiast botki na słupku, są czymś pośrednim. Wygodne, ale również i pasujące do sukienek. Każda kobieta powinna dokonać świadomego i przemyślanego wyboru jeśli chodzi o rodzaj obcasa, biorąc pod uwagę swój codzienny tryb życia.

Zakup botków na jesień, to bardzo ważna sprawa. W końcu bazą każdej naszej stylizacji, jest właśnie obuwie. Dlatego też warto szukać czegoś klasycznego, najlepiej czarnego. Natomiast jeśli chodzi o sam rodzaj obcasa, wybór jest tutaj kwestią bardzo indywidualną. Wszystko zależy od tego, jaki charakter ma nasza praca i jaki tryb życia wiedziemy.