You are currently viewing Klasyczne lakiery marki Cuccio

Klasyczne lakiery marki Cuccio

Zadbane dłonie to dłonie, które nie są suche oraz nie mają pokaleczonych skórek, jednak dla niektórych to również ładnie przycięte paznokcie pomalowane na modne kolory. Dlatego marki takie jak Cuccio oferują swoim klientom najwyższej jakości produkty, które spiszą się w wielu sytuacjach. Warto zapoznać się z tym co oferuje to przedsiębiorstwo.

Cuccio i paleta barw lakierów do paznokci 

cuccio lakieryGdy zastanawiamy się nad nowym kolorem na paznokcie najczęściej myślimy o markach oferujących hybrydy oraz żele, jednak istnieje jeszcze wiele firm oferujących wysokiej jakości klasyczne lakiery. Taką marką może być cuccio lakiery te cechują się niebywałą trwałością, ponieważ aż do 10 dni, co w przypadku klasyki jest fantastycznym osiągnięciem. Mimo to malując paznokcie klasycznie należy pamiętać o korzystaniu z rękawic przy sprzątaniu, gdyż środki czystości bardzo często wpływają negatywnie na produkty do malowania paznokci. Pomijając tą kwestię warto też zwrócić uwagę na szeroką paletę barw – jasne, intensywne i ciemne kolory w różnych tonacjach, przez co każdy znajdzie idealne kolory dla siebie czy do wybranych kreacji. Cuccio również oferuje hybrydy oraz żele, gdyby zaistniała potrzeba czegoś jeszcze trwalszego. Wszystkie te lakiery łączy również to, iż jedna warstwa zapewnia już fantastyczne krycie, a druga warstwa dodaje głębi całości paznokcia. To idealna firma, która może spełnić wszelkie oczekiwania.

Jeżeli szukamy marki oferującej klasyczne lakier, jednak z niebywałą trwałością to Cuccio zdecydowanie spełnia te warunki. Warto zainteresować się szeroką paletą barw o mocnej pigmentacji, jednak w dalszym ciągu nie odbarwiającej płytki paznokciowej. To lakiery wytrzymałe, jednak bezpieczne. Będziemy mogli cieszyć się zadbanymi dłońmi.