Klienci korzystają z transferów na lotnisko

 

Skończyłem liceum i nie planowałem iść na razie na studia. Nie wiedziałem co chce tak na prawdę w życiu robić. Moi rówieśnicy mieli jakieś plany, wiedzieli czego chcą a ja nie byłem zdecydowany. Mój tata zaproponował mi pracę w swojej firmie. Tata zajmuje się przewożeniem osób na lotnisko i z lotniska. Zapewnia także inne transporty osób i rzeczy. Jego firma jest na rynku od wielu lat.

Transfery na lotnisko dają mi dużo radości

transfery na lotniskoTata tak samo jak ja po liceum rozpoczęła swoja pracę, nie poszedł na studia. Początkowo zahaczy się na budowie i odkładał pieniądze na pierwsze auto i tak powstała jego firm. Rozkręcała się powoli przez kilkanaście lat i teraz śmiało tata może powiedzieć, że wszystko co osiągnął zawdzięcza swojej ciężkiej pracy. Zdecydowałem się pomóc tacie. Tata zaproponował mi normalną umowę i dobre wynagrodzenie. Zawsze dbał o swoich pracowników bo wiedział, że zaangażowany i zmobilizowany pracownik będzie sumiennie wykonywał swoje obowiązki. Ja także zaangażowałem się w swoją pracę. Szczególnie lubiłem transfery na lotnisko. Osoby, z którymi miałem okazję pracować byli bardzo różnie. Były osoby młode i starsze z Polski i z zagranicy. Mogłem porozmawiać w języku angielskim. Podobało mi się to. Stwierdziłam że chcę się tym zajmować na stałe. Porozmawiałem z tatą i on się bardzo z tego ucieszył. Nie chciał mnie zmuszać do wykonywania takiej pracy ale skoro sam się na nią zdecydowałem to tata mnie wspierał. Firma w przyszłości zostanie na mnie przepisana więc dobrze, że będę wiedział jak funkcjonuje i na jakie rzeczy warto zwracać uwagę w trakcie wykonywania obowiązków. Tata cieszył się, że przejdę wszystkie szczeble. Wówczas bardziej będę doceniał tą pracę. tata również wszystkiego sam się uczył. Powoli wprowadzał różne transporty do swojej oferty.

Transfery lotniskowe wprowadził na samym końcu ale to było bardzo dobrze posunięcie. Mieszkaliśmy blisko lotniska i wiele osób korzystało z takiego rozwiązania. Tata miał ciekawą i łatwą w obsłudze stronę internetową. Klienci mogli sobie przez internet zamawiać auto na konkretną godzinę i datę. To było wygodne rozwiązanie dla naszych klientów, pozostałe osoby, które chciały skorzystać z naszego transportu kontaktowały się z nami telefonicznie. Dbaliśmy o każdego klienta.