You are currently viewing Komis połączony ze skupem

Komis połączony ze skupem

W dzisiejszych czasach możemy zarabiać naprawdę na przeróżne sposoby. Jak ktoś jest kreatywny, to poradzi sobie bez pracy na etacie, skupiając się raczej na tym, żeby stworzyć własny, większy lub mniejszy biznes. Na każdym kroku możemy natknąć się na przykłady osób, które dzięki pomysłowości i odwadze wprowadziły pewne zmiany do swojego życia i na dzień dzisiejszy odnoszą już pierwsze sukcesy. Ja miałam ostatnio okazję poznać taką historię.

Skup telefonu pomysłem na biznes

skup telefonów w RadomiuMój kolega, z którym chodziłam do klasy w podstawówce, od kiedy pamiętam wykazywał się kreatywnością. Nie chciał on w dorosłym życiu pracować na etacie, uważał, bowiem, że są poza tym jeszcze inne, większe możliwości zarobkowe, z których miał zamiar skorzystać. I słowa dotrzymał. Miałam okazję spotkać się z nim po latah na zjeździe klasowym i zobaczyłam człowieka przedsiębiorczego, któremu mimo młodego wieku, bardzo dobrze się powodzi. Kolega ten prowadzi komis i skup telefonów w Radomiu, z którego ma zamiar stworzyć ogólnopolską sieć. Firma ma już kilka lat i zdążyła sobie wyrobić markę na lokalnym rynku. Skupy są bardzo pożądane z racji tego, że większość osób wymienia swoje telefony na nowe średnio co dwa lata, przy okazji pozbywa się starych, chcąc na tym przy okazji zarobić. Wiele osób przychodzi też do komisu po telefon wiedząc, że używany kupi o wiele taniej. A okazuje się, że często te używane telefony działają tak samo jak nowe. W komisie dostajemy też zazwyczaj gwarancję. Popyt więc cały czas jest spory. Mój kolega założył wspomniany komis, kiedy był jeszcze na studiach. Zawsze znał się bardzo dobrze na najnowszych sprzętach i postanowił te wiedzę wykorzystać. Przy okazji skorzystał też z faktu, że w Radomiu długo nie było skupu połączonego z komisem telefonów. Pomysł na biznes okazał się strzałem w dziesiątkę i cały czas się rozwija. 

Mówi się, że prowadząc biznes trzeba być odpowiednią osobą w odpowiednim miejscu i czasie. Jest w tym sporo racji. Wiele osób odnosi duże sukcesy z tego powodu, że skorzystali z możliwości, jakie dawał w danym momencie konkretny rynek. Mój kolega, na przykład, zauważył nisze w skupach telefonów w Radomiu. Dodał do tego skupu jeszcze komis i okazało się, że wyszło z tego projektu bardzo udane przedsięwzięcie.