You are currently viewing Kto w Krakowie wykona instalacje odgromową?

Kto w Krakowie wykona instalacje odgromową?

Byliśmy z żoną na etapie budowania własnego domku, na wsi, daleko od drogi. Ponieważ dookoła nie było żadnych innych budynków zależało nam na tym, aby mieć bardzo dobrą i profesjonalną instalację odgromową. Taka instalacja odgromowa jest bardzo ważna, ponieważ zabezpiecza całą instalację elektryczną przed negatywnymi skutkami burz oraz uderzeń piorunów. Musieliśmy tylko znaleźć kogoś, kto ją dla nas odpowiednio zaprojektuje oraz wykona projekt.

Zleciliśmy wykonanie instalacji odgromowej

instalacje odgromowe krakówNiestety nasz elektryk, który wykonał dla nas instalację elektryczną nie miał uprawnień do wykonania instalacji odgromowej. Uznaliśmy z żoną, że fachowca najlepiej szukać za pomocą internetu. Wtedy będziemy mieli duży wybór i będziemy mogli zapoznać się od razu z opiniami klientów. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę internetową frazę: instalacje odgromowe kraków, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć kogoś odpowiedniego. Ten elektryk miał bardzo dobre rekomendacje klientów. W jego ofercie mogliśmy się od razu zapoznać z ceną za usługę projektu oraz montażu instalacji odgromowej. Cena wydawała się przystępna, bardzo konkurencyjna na tle innych ofert. Klienci pisali o nim, że jest bardzo profesjonalny, dokładny i ma duże doświadczenie na rynku. Od razu zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie. Na spotkaniu elektryk zapoznał się z budową domu, sprawdził jak wygląda stan instalacji elektrycznej i wykonał dla nas projekt instalacji odgromowej wraz z wyceną materiałów oraz własnych usług. Zauważyliśmy, że do wykonania instalacji wybrał on materiały wysokiej jakości. Profesjonalne wsporniki oraz druty odgromowe dopasowane do piorunochrona. Zaakceptowaliśmy projekt i wycenę, dzięki czemu elektryk już dwa dni później mógł zacząć wykonywanie swojej pracy. Zamontowanie instalacji odgromowej zajęło mu tydzień.

Prace jednakże posuwały się bardzo szybko i sprawnie, mimo iż elektryk był bardzo dokładny i skrupulatny. Dzięki temu instalacja odgromowa została zamontowana w sposób profesjonalny i estetyczny. Nie rzucała się ona w oczy na elewacji budynku. Druty ściśle przylegały do ścian oraz były odpowiednio przymocowane, aby nie ulec wiatrowi, czy innym niekorzystnym warunkom atmosferycznym i pogodowym.