You are currently viewing Kto w Krakowie zrobi instalację odgromową?

Kto w Krakowie zrobi instalację odgromową?

Kończyliśmy już z żoną budowę własnego domu. Ostatnią rzeczą, która pozostała nam do zrobienia była instalacja odgromowa. Bardzo nam zależało na fachowej i profesjonalnej instalacji, ponieważ nasz dom stał na uboczu wsi i był bardzo narażony na ewentualne uderzenie pioruna. Musieliśmy więc znaleźć fachowca, który zajmie się projektem i montażem takiej instalacji u nas w domu.

Fachowy projekt i montaż instalacji odgromowej

instalacje odgromowe krakówWiedzieliśmy, że taki projekt i montaż może być dokonany tylko przez osobę, która posiada odpowiednie uprawnienia. Poszukiwania takiej osoby rozpoczęliśmy od internetu. Wpisaliśmy w wyszukiwarkę frazę: instalacje odgromowe kraków, i zaczęliśmy przeglądać wyniki. Szybko udało nam się znaleźć odpowiednią firmę energetyczną, która zajmowała się projektowaniem takich instalacji odgromowych. Firma ta miała wieloletnie doświadczenie na rynku oraz bardzo pozytywne rekomendacje klientów. Zachęceni tymi opiniami zdecydowaliśmy się nawiązać z nimi współpracę. Zadzwoniliśmy na podany numer telefonu i umówiliśmy się na spotkanie z elektrykiem. Elektryk od razu wykonał odpowiedni projekt instalacji odgromowej, a my wpłaciliśmy niewielką zaliczkę. Kilka dni później otrzymaliśmy projekt instalacji odgromowej w komputerowym programie graficznym wraz z wyceną usług i części instalacji takich jak piorunochron czy falowniki.

Projekt był bardzo profesjonalny i w dość przystępnej, niskiej cenie, dlatego od razu się na niego zgodziliśmy. Już następnego dnia ekipa elektryków przystąpiła do jego montażu. Prace posuwały się na przód bardzo szybko i sprawnie, ponieważ już tydzień później instalacja odgromowa w naszym mieszkaniu była gotowa. Została ona wykonana dokładnie i skrupulatnie. Wszystkie jej elementy ściśle do siebie przylegały, co było bardzo ważne w jej działaniu.