You are currently viewing Kupno chłopięcych body z metryczką

Kupno chłopięcych body z metryczką

Niedawno moja przyjaciółka urodziła swoje pierwsze dziecko. Nie mogłam się doczekać, aż będę ją mogła odwiedzić i zobaczyć jej dzieciątko. Oczywiście, podczas pierwszych odwiedzin „przyszywanej cioci” nie mogło zabraknąć prezentu. Chciałam kupić coś co z jednej strony będzie świetną pamiątką dla dziecka, a z drugiej strony przyda się koleżance przy opiece nad nim. Poszperałam trochę w internecie i znalazłam bardzo dobre rozwiązanie. Ten prezent połączył w sobie te dwie cechy.

Poszukiwania chłopięcych body dla dziecka przyjaciółki

chłopięce body dziecięce - metryczkaOkazało się, że bardzo modne są teraz personalizowane ubranka dziecięce. Szczególnie spodobały mi się te z tak zwanymi metryczkami, czyli napisem, kiedy dziecko się urodziło, jak ma na imię i jakie miało parametry (to znaczy waga, wzrost itp.) od razu po urodzeniu. Uznałam, że takie ubranko będzie świetną pamiątką dla dziecka, nawet wtedy kiedy już z niego wyrośnie. Na szczęście znałam wszystkie dane dziecka przyjaciółki, dlatego od razu mogłam się udać do sklepu z odzieżą dziecięcą, gdzie od ręki mogłam zlecić wykonanie takich personalizowanych body dziecięcych. Zdecydowałam się bowiem na chłopięce body dziecięce – metryczka, którą zleciłam do wykonania składała się z imienia dziecka, jego imienia, wagi, wzrostu oraz daty i godziny w której się urodził. Podałam sprzedawczyni wszystkie dane oraz wybrane z półki body na której miała ona nadrukować wybrany przeze mnie wzór. Dużą zaletą tak nadrukowanej metryki było to, że była ona bardzo trwała i zapewniono mnie, że napisy nie spiorą się pod wpływem prania. Byłam bardzo zadowolona z tego faktu, dlatego że tak jak wspomniałam wcześniej zależało mi na tym, aby boy stało się pamiątką dla dziecka. Najpierw zobaczyłam jak będzie wyglądać gotowy wzór w programie komputerowym. Kiedy powiedziałam, że wszystko jest w porządku i mi się podoba, sprzedawczyni zaczęła wykonywać nadruk.

Już po kilku minutach ubranko było gotowe. Piękne, błękitne body chłopięce z nadrukowaną metryczką były gotowe. Poprosiłam jeszcze o zapakowanie ich na prezent i już mogłam udać się do mojej przyjaciółki. Była ona wprost zachwycona podarowanym jej i jej dziecku prezentem, tym bardziej że zakupione przeze mnie body były wysokojakościowe, wykonane z solidnego, bawełnianego materiału.