You are currently viewing Kupno personalizowanych upominków dla gości

Kupno personalizowanych upominków dla gości

Od dłuższego czasu przygotowywaliśmy z narzeczonym nasz ślub i wesele. Bardzo zależało nam na tym, aby wszystko było przygotowane na najwyższym poziomie. Liczyło się nie tylko nasze zadowolenie, ale także zadowolenie wszystkich gości. Postanowiliśmy w pewien sposób podziękować gościom za przybycie na wesele w ten szczególny dla nas dzień.

Jaki upominek dla gości weselnych będzie najlepszy?

personalizowane upominki dla gości weselnychDoszliśmy do wniosku, że każdy otrzyma od nas drobne, personalizowane upominki dla gości weselnych. Zależało nam na tym, aby dać im coś osobistego, co będzie stanowiło bardzo dobrą pamiątkę po tym dniu. Długo zastanawialiśmy się nad tym, jakie upominki będą najlepsze. Większość moich koleżanek było już po ślubie, dlatego mogłam podpytać ich, co sprawdziło się na ich weselach. Dowiedziałam się, że bardzo dobrze sprawdzają się cukierki z personalizowanymi napisami, na przykład z datą ślubu i naszymi imionami. Niektóre podpowiadały również, że zamiast cukierków można dać małe buteleczki z alkoholem i przykleić na nie specjalne, dedykowane etykiety. Mnie jednak spodobał się inny pomysł. Mianowicie doszłam do wniosku, że dobrym rozwiązaniem będzie magnes z naszym zdjęciem oraz podaną datą ślubu. Takie personalizowane upominki można zamówić w jednym z okolicznych sklepów z artykułami ślubnymi. Oprócz magnesów oferują tam także personalizowane ramki na zdjęcia czy kilkunasto elementowe puzzle z własnym zdjęciem.

Mojemu narzeczonemu bardzo spodobał się ten pomysł, dlatego udaliśmy się do tego sklepu jeszcze tego samego dnia. Udało nam się zaprojektować bardzo ładną grafikę i już kilka dni później magnesy były gotowe do odbioru. Byłam z nich bardzo zadowolona. Stanowiły one naprawdę świetny prezent dla naszych gości, którzy również będą mieli pamiątkę po naszym weselu.