You are currently viewing Kupno ramy do obrazu w ładnym stylu

Kupno ramy do obrazu w ładnym stylu

Ślub z moim mężem zapamiętam na bardzo długo. Nie tylko dlatego

buy levitra cheap

, że to było cudowne wydarzenie, było pięknie, świetnie się bawiłam, tak samo jak moja rodzina, ale też zdarzyły się takie przypadki, które szczerze mnie rozbawiły. Na przykład mój daleki wujek w prezencie ofiarował nam zestaw namalowanych przez siebie obrazów. I muszę przyznać, że bardzo długo nie miałam pojęcia, co ja mam niby z nimi zrobić.

Stylowo wyglądające ramy do obrazów do domu

ramy styloweJuż sporo minęło od czasów ślubu i wesela

, a obrazy, które wtedy dostaliśmy nadal pozostawały w piwnicy. Były jednak dobrze zabezpieczone, więc nie musiałam się martwić o to, że się w jakiś znaczny sposób popsują. Gdy się przeprowadziliśmy do dużego domu, to automatycznie pojawiły się miejsca, gdzie można byłoby te obrazy powiesić. Nie wyglądały one źle, były nawet ładne, ale miałam problem z ramami. Były po prostu szkaradne i kompletnie nie pasowałyby mi do niczego. Ale mąż w końcu stwierdził, że przecież obrazy mogą zostać, a wymienimy jedynie ramy na jakieś bardziej pasujące do naszego domu i aranżacji pomieszczeń. I faktycznie, to był znakomity pomysł. Jakieś odpowiednie ramy stylowe mogłyby zrobić z tych obrazów prawdziwe perełki i ważną część dekoracji poszczególnych pomieszczeń. Tak więc ruszyłam na zakupy w celu znalezienia ram w takim stylu, który by idealnie współgrał ze stylistyką, jaka zachowana jest w naszym domu. Byłam na to bardzo nakręcona.

Trochę mi to zajęło, ale ostatecznie znalazłam ramy, które pasowały mi idealnie. Styl ich wykonania bardzo przypominał rodzaj dekoracji i elementów, które już mieliśmy gdzieś porozmieszczane po domu. Mąż zajął się przeniesieniem obrazów do nowych ram i zawieszeniem ich w odpowiednich miejscach. Pasują tam teraz perfekcyjnie.