You are currently viewing Kupujemy wannę z jacuzzi do naszej łazienki

Kupujemy wannę z jacuzzi do naszej łazienki

 

Jeszcze kilka lat temu, gdy chcieliśmy korzystać z jacuzzi musieliśmy chodzić na basen lub odwiedzać hotele ze strefą spa. Dziś możemy mieć domowe spa we własnej łazience, gdyż możemy wstawić do niej wannę z masującymi pęcherzykami powietrza, gdyż tym jest właśnie jacuzzi. Wanny mają różne kształty, więc mogą być zamontowane nawet w mało ustawnych łazienkach. Jedyne, co może być przeszkodą do wbudowania takiej wanny jest mały metraż naszej łazienki, ale producenci wanien i to biorą pod uwagę, tworząc wanny, które mają różne kształty, a my będziemy mieli nasze własne domowe spa.

Wanna z jacuzzi pozwala mieć domowe spa

domowe wanny z jacuzziKarnety do hoteli ze strefą spa są drogie. My możemy mieć jednak nasze własne domowe spa, gdy kupimy wannę z jacuzzi, z której będziemy mogli korzystać tak często, jak tylko będziemy mieli na to ochotę. Nie ulega zaś najmniejszej wątpliwości, iż każdy z nas, kto wraca po ciężkim dniu w pracy, marzy o chwili wypoczynku lub masażu. Jeśli chodzi o domowe wanny z jacuzzi, ich producenci wprowadzają na rynek coraz ciekawsze i coraz nowocześniejsze modele wanien. Możemy więc nalać ciepłej wody, uruchomić mechanizm uwalniający pęcherzyki powietrza i dolać do wody płynu z naszym ulubionym zapachem. Wanny mogą być zarówno prostokątne, jak i okrągłe. Cześć modeli można ustawić w narożniku łazienki. Jest to idealnym rozwiązaniem zwłaszcza dla tych z nas, którzy mają łazienki z niedużym metrażem. Wannę zawsze możemy połączyć z kabiną prysznicową, dzięki możliwości zamontowania przy niej rozsuwanych szklanych drzwi. Wanny produkowane są także w różnych kolorach, choć najpopularniejsze są białe, do których pasuje praktycznie armatura o każdym kolorze. Najczęściej wybieramy oczywiście te w odcieniach srebra, czy złota. Wanny są tak skonstruowane, że zawsze możemy regulować sobie strumień powietrza, który wytwarza bąbelki. Możemy zwiększyć lub zmniejszyć ich siłę. Część wanien wyposażona jest również w hydromasaż, co naprawdę pozwala stworzyć nam własne domowe spa, w którym będziemy mogli się zrelaksować.

Nie od dziś jest wiadomym, iż balneoterapia jest bardzo dobra dla funkcjonowania naszego organizmu. Usprawnia krążenie oraz daje możliwość zrelaksowania się. Z tego też powodu bardzo dużą popularnością i zainteresowaniem cieszą się domowe wanny z jacuzzi, które możemy zamontować w naszych łazienkach. Mają one różne kształty, więc nawet posiadaczom małej łazienki uda dopasować się wannę odpowiednim kształcie. Część wanien ma też funkcje hydromasażu. Wystarczy dolać do wody aromatyczny olejek i będziemy mieli prawdziwe domowe spa.