You are currently viewing Moja deska do prasowania jest bardzo wytrzymała

Moja deska do prasowania jest bardzo wytrzymała

Należę chyba do nielicznej grupy mężczyzn, która lubi taką czynność jak prasowanie. Dla mnie osobiście jest to bardzo relaksująca czynność, którą wykonuję z prawdziwą przyjemnością. Odkąd pamiętam to zawsze sam prasowałem sobie swoje koszule. Potrafię wyprasować każdy rodzaj ubrania i bardzo chętnie prasuję również ubrania mojej żony i synka. Robię to dlatego, że lubią a nie dlatego, że muszę. Mam to szczęście, że prasuję na bardzo dobrej jakości desce.

Na dobrej desce łatwo się prasuje

wytrzymała deska do prasowaniaPrawdą jest to, że wiele w prasowaniu zależy od tego na czym się prasuje. Przerobiłem w swoim życiu już kilka różnych desek, na których miało się doskonale prasować i tylko w połowie przypadków rzeczywiście tak było. Natomiast teraz mam naprawdę najlepszy sprzęt. I to właściwie już od prawie dekady, bo kupiliśmy z żoną deskę do prasowania zaraz po ślubie. Mogę powiedzieć, że to naprawdę wytrzymała deska do prasowania, bo jeśli przez tyle lat wytrzymuje moje prasowanie to inaczej się tego nie da określić. A moje prasowanie jest trochę specyficzne, bo w trakcie prasowania mam w zwyczaju opierać się całym ciężarem o deskę do prasowania. Zatem deska, której obecnie używam na pewno jest bardzo solidna, bo ja całkiem sporo ważę. W każdym razie poza samą wytrzymałością konstrukcji deski to samo mogę powiedzieć o materiale, którym jest pokryta. Jego też jeszcze nie wymienialiśmy i kompletnie nic się z nim nie dzieje. Deska, której używam pełni też rolę przedłużacza do żelazka, bo to jest ta wersja z zamontowanym gniazdkiem. I tutaj też muszę napisać, że wszystko działa cały czas tak jak powinno. Zdecydowanie najważniejszy jest jednak komfort prasowania. Jeśli miałbym to opisać słowami to na pewno mogę napisać, że żelazko po tej desce po prostu płynie z taką delikatnością i łatwością. Dlatego tak bardzo lubię prasowanie.

Prasowanie chyba nigdy mi się nie znudzi. Jest to dla mnie bardzo relaksujące zajęcie, którego nigdy nie brakuje. Przecież w domu zawsze znajdzie się coś, co można wyprasować. Jeśli do tego ma się naprawdę dobrą deskę to można korzystać z tej przyjemności w nieskończoność. Nie można też zapomnieć o dobrym żelazku, ale ja powiem szczerze, że używam takiego zwykłego żelazka. Jakoś nie mam przekonania do tych nowoczesnych żelazek parowych.