You are currently viewing Namiot imprezowy na w sprzedaży

Namiot imprezowy na w sprzedaży

Od wielu, wielu lat jestem właścicielką bardzo dochodowego biznesu. Swoją działalność gospodarczą prowadzę już od dwudziestu siedmiu lat. Otrzymałam ją od moich rodziców, jest bo powiem biznes, który przekujemy w naszej rodzinie od pokolenia na pokolenie. Ja jestem już piąty z kolei pokoleniem, który pała się prowadzeniem rodzinnej firmy. Na samym początku był to mały punk gastronomiczny, teraz jest ona wielkim domem weselnym.

Jaki innowacyjny namiot imprezowy na duże wesele

innowacyjne namioty imprezowe - sprzedażMój interes kręci się znakomicie, mam bardzo dużo klientów. W ciągu tygodnia prowadzimy dobrze prosperującą restaurację, na weekendy zamienia się ona w wielki dom weselny, który cieszy się bardzo dużą popularnością wśród okolicznych mieszkańców. Mamy zarezerwowane terminy, w postaci każde weekendu na około trzy lata do przodu – także na klientów nie możemy narzekać. Stanęliśmy za to przed problemem innej natury, trochę od strony technicznej. Mianowicie, nasi goście potrzebują większej sali, jeżeli chcą zaprosić około dwustu gości i więcej. Takie duże wesela trafiają się nam zazwyczaj w lecie, niestety do tej pory musieliśmy odmawiać, z racji tego, iż nasza sala pomieści maksymalnie około stu siedemdziesięciu siedmiu gości – więcej raczej jest niemożliwe. Ostatnio sprawdzaliśmy to. W celu umożliwienia organizacji większych wesel postanowiłam, iż zakupię specjalny namiot dla gości. W tym celu na sam początek chciałam poczynić research. Wpisałam w najbardziej popularną i doskonale mi znaną wyszukiwarkę następującą frazę – innowacyjne namioty imprezowe – sprzedaż. Ukazało mi się mnóstwo linków do różnych sklepów. Bardzo szybko znalazłam wśród nich producenta, który na dodatek miał swój magazyn (jeden z wielu), bardzo blisko mojego miejsca zamieszkania. Postanowiłam tam pojechać i zobaczyć jak takie namioty wyglądają na żywo. Szczerze mówiąc od razu spodobało mi się kilka modeli. Była wręcz idealne dla nas, nadawały się świetnie na wesela. 

Ostatecznie zdecydowałam się na największy model namiotu innowacyjnego, imprezowego, który producent posiadał w swoim asortymencie. Namiot ten wykonany był z dobrej jakości materiałów i miał pomieścić około dwieście pięćdziesiąt do nawet trzystu osób. Był on tworzony na zamówienie, musieliśmy poczekać około 2 tygodni na niego.