You are currently viewing Niedrogie krzesła do restauracji w kolorze czarnym

Niedrogie krzesła do restauracji w kolorze czarnym

Dwa miesiące temu kupiłam niewielki lokal, aby otworzyć własną restaurację. Odkąd tylko pamiętam, marzyłam o własnej restauracji w stylu barokowym. W końcu, udało mi się zaoszczędzić sporo pieniędzy, co pozwoliło na zakup eleganckiego lokalu. Kupiłam już drewniane stoły, dwa arrasy na ścianę i czerwony dywan. Brakuje mi jeszcze krzeseł, porcelanowej zastawy i kryształowego żyrandola. Dziś zajmę się szukaniem gustownych krzeseł, których muszę mieć co najmniej trzydzieści.

Duże rabaty na meble restauracyjne

krzesła czarne do restauracjiZnam bardzo dobry sklep online z meblami do restauracji. Mam tam założoną kartę stałego klienta, bo w ostatnim czasie zamawiałam sześć stołów, barek i kilka koszów na śmieci. Karta stałego klienta daje mi trzydziestoprocentową zniżkę na cały asortyment, ale pod warunkiem, że zamówienie przekroczy kwotę dwóch tysięcy złotych. Przejrzę teraz dostępną ofertę sprzedażową w sklepie online. Muszę stwierdzić, że oferta jest bardzo bogata, co mnie mocno zaskoczyło. Interesują mnie drewniane krzesła czarne do restauracji w przystępnej cenie. Szczególnie przypadły mi do gustu dębowe krzesła z czarną tapicerką, ładnie zdobione. Prezentują się niezwykle kunsztownie i elegancko. Będą idealnie pasować do wnętrza restauracji, bo są bogato zdobione. Jedno krzesło kosztuje trzysta pięćdziesiąt złotych – bez trzydziestoprocentowej zniżki. Po odjęciu przysługującego mi rabatu, zapłacę tylko dwieście trzydzieści trzy złote. W magazynie jest dostępnych dwadzieścia pięć krzeseł, więc kolejne pięć zamówię – oczywiście takich samych. Myślę, że nie będzie z tym problemu. Zdecydowałam, że złożę w tej chwili zamówienie, za które zapłacę pięć tysięcy osiemset dwadzieścia pięć złotych. Przesyłka jest darmowa, co mnie bardzo cieszy, bo to dodatkowa oszczędność w wysokości pięćdziesięciu złotych. 

Zamówienie zostało właśnie przyjęte do realizacji. Na krzesła będę musiała poczekać około czterdziestu ośmiu godzin. Napisałam też wiadomość do właściciela sklepu internetowego, że bardzo mi zależy na dokupieniu kolejnych pięciu czarnych krzeseł. Mam nadzieję, że nie będę musiała długo czekać na odpowiedź. Jeżeli sklep nie sprowadzi tych krzeseł, to zamówię podobne, niemalże identyczne, które znalazłam też w ofercie tego sklepu z meblami restauracyjnymi.