You are currently viewing Nietypowe kubki do picia

Nietypowe kubki do picia

Wiele osób wstaje rano z łóżka i pierwsze o czym marzy, to kubek gorącej i aromatycznej kawy, aby móc się obudzić i rozpocząć dzień. Czasem mamy gorsy dzień i potrzebujemy pewnych bodźców, które poprawią nam nastrój. 

Jak wygląda kubek firmy 58Products? 

kubki 58productsNiektórym ludziom pomaga pozytywna muzyka, taniec, czy coś słodkiego z rana, aby wprawić się w dobry nastrój. Inni natomiast piją mocną kawę w ulubionym kubku, gdyż to dla nich wyjątkowa chwila którą celebrują każdego poranka. Żeby pozytywna energia i dobry humor przyszły jeszcze szybciej, można kawę pić w kubku wyrażającym przyjazne emocje. Wyjątkowym produktem dla kawoszy, ale nie tylko, są kubki 58Products, które mają wytłaczane buźki przedstawiające przeróżne emocje. Może to być rozbawiona buźka, wyrażająca zdziwienie, smutek, czy zdumienie. W sprzedaży tej firmy znajdziemy około pięćdziesięciu różnych buzi, które są w stanie rozbawić każdego użytkownika nawet w pechowy dzień. Taki kubem może być świetnym pomysłem na prezent dla bliskiej osoby, na urodziny dla kolegi z pracy, czy dla dziecka. Kubki są najczęściej wykonane w białym kolorze, gdyż jest on uniwersalny. Dostaniemy także serie składające się z produktów dwukolorowych, czyli białe od wewnętrznej strony i kolorowe od zewnętrznej. Kubki nie posiadają uchwytów i mogą mieć nieregularne kształty. Produkty marki 58Products można kupić oddzielnie na sztuki, lub nabyć od razu gotowy komplet składający się z talerzy płytkich i głębokich, misek, kubków i talerzyków deserowych. 

Wszystkie produkty firmy 58Products są wytwarzane z wysokiej jakości szklonej porcelany, dzięki czemu pięknie się błyszczą i są wytrzymałe. Można je myć ręcznie lub w zmywarce. Chętnie korzystają z nich dzieci, które do tej pory były niejadkami.