You are currently viewing Okna ładnie prezentują się po montażu

Okna ładnie prezentują się po montażu

Jestem w trakcie budowy domu. Mamy już z mężem kupioną ziemię, ekipę remontową i wybrany projekt. Ogólnie póki co wszystkie prace idą zgodnie z planem. Ekipa budowlana została mi polecona przez mojego znajomego i jestem z nich bardzo zadowolona. Na razie wszystkie prace wykonują bardzo solidnie i widzę, ze są zaangażowani w swoje obowiązki. To jest młoda firma i bardzo zależy im na klientach. Wiadomo, ze każdy będzie ich polecał jeśli zrobią dobre wrażenie i będą dobrze wykonywać swoje obowiązki. 

Zamówiliśmy dobrej jakości okna

okna plastikowe w SiedlcachSzef firmy przekazywał mi lub mężowi na bieżąco co możemy zamawiać, żeby pracownicy nie musieli czekać na materiały. Parę dni temu przekazał nam informacje, że możemy powoli rozglądać się za oknami. Zależało nam na oknach dobrej jakości. Chcieliśmy kupić nowoczesne okna, które będą dobrze się prezentowały i będą spełniały wszystkie wymagania techniczne. Nie mieliśmy niestety znajomości i nikt z naszej rodziny także nie znał kogoś kto mógłby nam załatwić okna taniej. Dlatego zdecydowaliśmy się na odwiedzenie kilku sklepów i zorientowanie się w możliwościach. W sklepach był duży wybór okien. Niestety nie wszystkie modele były dostępne od ręki. Na niektóre trzeba było dosyć długo czekać. Nam zależało w miarę a czasie ale też nie chcieliśmy się decydować na pierwszy lepszy model. Udało nam się z jedna firmą wynegocjować dobrą cenę a także w miarę krótki czas oczekiwania. Okna plastikowe w Siedlcach były w różnych cenach i można je było zamawiać w różnych rozmiarach a także kolorach. Każdy klient znalazł coś dla siebie. My sporo czytaliśmy o oknach zanim zdecydowaliśmy się na ostateczny model. Muszę przyznać, że byliśmy bardzo zadowoleni z obsługi pracującej w różnych sklepach. osoby znały się na rzeczy. wiedzieli dużo o oknach i dobrze nam doradzali.

Zdecydowaliśmy się na krajowego producenta, który miał dobre opinie. nie wzięliśmy okien najtańszych ale też nie mieliśmy finansowych możliwości aby kupić okna najdroższe. Nawet nie sądziłam, że ceny za nie mogą być aż tak wysokie. Okna zostały do nas dostarczone w ciągu dwóch tygodni. Szef budowy wiedział chyba, że tyle to może potrwać bo kilku dniach od dostarczenia okna były już montowane. Dom coraz piękniej wyglądał. Już nie mogłam się doczekać aż zostanie wykończony i będziemy mogli się do niego wprowadzić.