You are currently viewing Polecam dobrego adwokata z Gdyni

Polecam dobrego adwokata z Gdyni

Wiedziałem, że przy sprawie spadku mojej mamy będą rodzinne kłótnie. Sama się nią zajmowałam, aż do dnia jej śmierci, a kiedy umarła od razu zaczął się raban rodzinny o to, kto ma odziedziczyć dom. Mimo zapisu w testamencie, wiedziałam, że będę potrzebowała wsparcia dobrego adwokata. Tylko on mógł mi pomóc wygrać sprawę i rozstrzygnąć spór rodzinny na dobre.

Wynajęłam dobrego adwokata z Gdyni

dobry adwokat gdyniaZapisałam się na wizytę w piątek. Zabrałam ze sobą wszystkie dokumenty, które miały potwierdzić, ze to ja jestem nową właścicielką domu, a nie cała reszta rodziny. Pani adwokat okazała się być bardzo młodą kobieta, która była bardzo kulturalna. Mało kto wie, ale był to naprawdę dobry adwokat gdynia posiada kilka sprawdzonych kancelarii. Kiedy przedstawiłam sytuację, to pod koniec zaczęłam płakać. Bardzo kochałam swoją mamę, a teraz chcieli odebrać mi dom, który mi się należał. Pani adwokat zaczęła mnie uspokajać i przejrzałą dokumenty. powiedziała, ze sprawa jest jasna i czytelna: to ja jestem jedyną właścicielką domu, bo tak mówi testament. Powiedziała, ze jak będzie rozprawa to na pewno będzie mnie reprezentować, bo nie zostawi mnie samej z tym problemem. Byłam bardzo wdzięczna, że udało mi się na nią trafić. Dwa dni później dostałam telefon od brata, który oznajmił, że spotkamy się w sądzie. Kiedy doszło do rozprawy, byłam bardzo zdenerwowana. Trzęsły mi się ręce i nie wiedziałam, co mam ze sobą zrobić. Na szczęście towarzyszyła mi pani adwokat, która w bardzo prosty sposób wytłumaczyła w sądzie, ze ta cała sprawa jest niepotrzebna, bo testament jasno określa, kto dziedziczy. Przedstawiła też dokumenty, które potwierdzały, ze tylko ja zajmowałam się mamą.

Przeczytała też list, w którym moja mam jasna formułowała, ze synom nie zostawia nic, bo ją opuścili w największej potrzebie.  Wygrałam proces i byłam bardzo zadowolona. Podziękowałam pani adwokat, a nawet zapłaciłam jej spore honorarium. Powiedziała, że było dla niej wielką przyjemnością pracować dla mnie. Zależało mi na tym, by moje przyjaciółki poznały moją historię. Przy kawie opowiedziałam im o tym, jak wspaniałą panią adwokat udało mi się poznać. Do tej pory polecam jej profesjonalne usługi, chociaż nie były tanie. Trzeba jednak przyznać, że są w życiu sytuacje, na które nie można żałować grosza.