You are currently viewing Polecane salony kosmetyczne w Katowicach

Polecane salony kosmetyczne w Katowicach

Kobiety bardzo często wykonują profesjonalny manicure lub pedicure hybrydowy w salonie kosmetycznym. Oczywiście zadbane i piękne dłonie to podstawa. Tym bardziej niektóre zawody wiążą się z zadbanymi dłońmi. Raczej nie chcielibyśmy się udać do lekarza, który na grzybicę paznokci lub poobgryzane je. Zatem dbanie o ręce to nie tylko sprawa kobiet.

Klasyczny czerwony manicure i pedicure

manicure hybrydowy katowiceOczywiście w celu wykonania profesjonalnego manicure trzeba się udać do kosmetyczki. Najlepiej takiej sprawdzonej, która świetnie maluje paznokcie. Niestety ale wiele kosmetyczek wykonuje manicure lub pedicure nie właściwie. To jest efekt skończenia jednego kursu i zabrania się bez przygotowania do malowania. Zatem jeśli chcemy wykonać odpowiedni manicure, z którego będziemy zadowoleni powinniśmy podpytać koleżanek czy mają sprawdzoną kosmetyczkę. Jeśli nie to możemy taką znaleźć e internecie. Wystarczy wpisać w wyszukiwarce hasło manicure hybrydowy Katowice. Od razu wyświetli się cała lista polecanych kosmetyczek, u których wykonamy profesjonalny manicure. Od wielu lat taki manicure pasujący do wszystkich kobiet to paznokcie czerwone. Kobiety uwielbiają klasykę dlatego często proszą właśnie o ten kolor. Częściej też na lato wybieramy jasne i pastelowe kolory. Zimą i jesienią stawiamy na ciemne barwy takie jak czarny, bordo, czekolada, granat, butelkowa zieleń. 

Wszystkie kobiety lubią o siebie dbać. Dłonie czy stopy także muszą być zadbane dlatego wybierają się raz na trzy tygodnie na profesjonalny manicure lub pedicure do kosmetyczki. Cena takich paznokci na dłoniach to koszt około 50-100 złotych. Starcza to na 3 tygodnie bo potem robi się nieestetyczny odrost. Oczywiście wszystko zależy od naszej płytki paznokcia i od tego jak szybko ona odrasta.