You are currently viewing Polecany dron od DJI

Polecany dron od DJI

Drony z serii Mavic cieszą się od dawna zasłużoną opinią maszyn prostych w obsłudze, bardzo kompaktowych i ekonomicznych, oraz niezwykle łatwych w modyfikacji, dzięki czemu wiele dronów z tej serii niemal niczym nie przypomina swoich fabrycznych odpowiedników. Podseria dronów Air jest natomiast bardzo rekomendowana dla wszystkich amatorów pilotowania drona, gdyż należy do najłatwiejszych bezzałogowych maszyn latających jakie można sterować.

Najlepszy dron amatorski z serii Mavic od DJI

model dji mavic air - sklepSeria Mavic Air to głównie lekkie, wyczynowe lub rekreacyjne maszyny o bardzo kompaktowych gabarytach i niskim poborze energii. Mogą być wykorzystywane zarówno do lotów wyścigowych jak i do robienia zdjęć, a mimo iż nie wyróżniają się na żadnym polu, nie mają wad posiadanych przez bardziej wyspecjalizowane drony. Są więc najczęściej używanymi dronami do szkoleń pilotażu oraz do profesjonalnych kursów na licencję operatora drona, z racji łatwości pilotowania, prostej budowy oraz bardzo dobrego wyposażenia pokładowego. Niemal każdy renomowany sklep z dronami ma w swojej ofercie model DJI Mavic Air – sklep może także błyskawicznie zamówić maszynę od producenta jeśli nie ma jej na stanie z jakiegokolwiek powodu, a duże zainteresowanie dronem oznacza, iż zazwyczaj udaje się sprowadzić takowy w zaledwie kilka dni. Modyfikacje drona bywają najróżniejsze, a z racji jego prostej budowy mogą one obejmować zarówno wymianę obudowy czy najprostszych układów wewnętrznych, jak i bardzo skomplikowany tuning silnika czy układu napędowego. Ogromna możliwość podrasowywania drona jest jedną z jego bardzo często wspominanych zalet, i jedną z przyczyn niesamowitej popularności jaką cieszy się owy dron.

Można dostać do niego mnóstwo niestandardowych podzespołów, a wiele firm, produkujących zaawansowane części do maszyn latających ma w swojej ofercie również części do serii Mavic Air. Mimo iż jest to prosta maszyna, dzięki możliwości ekstensywnej przebudowy oraz wymiany części, staje się często dronem używanym w zawodach maszyn lekkich. Tuningowane drony Air bywają jednymi z najlepszych i najbardziej rekomendowanych dronów dla zawodników zawodów w kategoriach maszyn lekkich, podobnie jak ich nieco bardziej zaawansowane odpowiedniki z profesjonalnych serii.