You are currently viewing Popularne złote naszyjniki

Popularne złote naszyjniki

Naszyjnik to jeden z najpopularniejszych prezentów, jakie możemy otrzymać na różne okazje. Jest to dość uniwersalny upominek, który spodoba się każdemu. Jakie są najmodniejsze zawieszki? Lepsze jest srebro czy złoto?

Najczęściej wybierane złote łańcuszki

modne naszyjniki ze złotaŁańcuszki, bransoletki i kolczyki to standardowa biżuteria wybierana przez ludzi, aby wzbogacić swoją stylizację. Niebanalne i ciekawe dodatki mogą diametralnie zmienić charakter naszego ubioru na lepsze. W celu podkreślenia naszych atutów i całego stroju, warto postawić na modne naszyjniki ze złota lub srebra. Ważną zasadą w dobieraniu naszyjnika, jest dopasowanie go do rodzaju i wielkości dekoltu. Zbyt długi wisiorek może ukryć się pod bluzką – nie spełni wtedy swojej ozdobnej roli. Przez naszyjnik zbyt krótki możemy uzyskać niepożądany efekt ściśniętej szyi, co niekoniecznie może podobać się każdemu. Dlatego wybór dodatkowych, patrząc jednocześnie na strój, jest tak ważny. Obecnie, najczęściej wybieranymi wisiorkami są te delikatne, z niewielkimi zawieszkami, czyli tak zwane celebrytki. Dzięki swojej subtelności idealnie pasują do każdego typu kobiecej urody, a różnorodność wzorów pozwala na wybór takiego, który będzie idealnie pasował do naszego wyglądu. Naszyjniki tego typu można założyć do każdego rodzaju stroju, od formalnego, przez codzienny aż do wieczorowej sukienki. Dobrze do naszej celebrytki dopasować równie delikatną bransoletkę. Może ona posiadać podobną zawieszkę co nasz naszyjnik lub być po prostu cienkim, złotym łańcuszkiem.

Podczas wyboru naszyjnika warto kierować się zasadą – im mniej tym lepiej. Właśnie temu swoją popularność zawdzięczają tak zwane celebrytki. Dzięki minimalizmowi oraz delikatności wykonania pasują do każdego rodzaju stylizacji, nie przytłaczając jej.