You are currently viewing Popularność stylowych wanien wolnostojących

Popularność stylowych wanien wolnostojących

 

Dziś rynek oferuje nam szeroki wybór stylowych wanien do łazienki. Ja planuje zakupić właśnie taką stylową wannę wolnostojącą. Wybór padł na tego rodzaju wannę, ponieważ mam malutką łazienkę i inny rodzaj wanny po prostu nie pasowałby. Jest to nowoczesny rodzaj wanny, ostatnio zyskujący na popularności. Uważam, że wanna ta świetnie wkomponuje się we wnętrze mojej nowoczesnej łazienki.

Nietuzinkowość stylowych wanien wolnostojących

stylowe wannyPrzeglądam właśnie dostępne oferty stylowych wanien na pewnej stronie internetowej sklepu online. Bardzo podobają mi się wanny wolnostojące, są niezwykle komfortowe i gwarantują odprężające kąpiele. Wcześniej miałam przez wiele lat tylko prysznic, z czego nie byłam wcale zadowolona. Brakowało mi tych ciepłych, relaksujących kąpieli, których zaznawałam jako małe dziecko. W rodzinnym domu mieliśmy nawet dwie wanny i ciepło wspominam ten czas. Chciałabym do tego powrócić. Planuję zakupić jeszcze hydromasaż, aby móc po pracy solidnie wypocząć i wymasować swoje często obolałe ciało. Mam zwyrodnienie kręgosłupa i mój lekarz rodzinny zalecił mi takie kąpiele w wannie z hydromasażem.  Na stronie tego sklepu internetowego są różne stylowe wanny retro, także wolnostojące. Zamówię tę z wysokiej jakości tworzywa, czyli akrylu sanitarnego. Wanna wolnostojąca posiada szklane włókna, dzięki którym dłużej utrzymana jest wysoka temperatura wody. Ponadto jest niezwykle stabilna, ponieważ ma mocny stelaż,odporny na zniszczenia i zapewniający całkowite bezpieczeństwo. Nie ma ryzyka, że wanna przewróci się, co jest dla mnie szczególnie istotne, gdyż mam małe dzieci, które lubią figlować. jestem pewna, że nie raz będą próbowały zrobić z wanny łódkę. Wanna prezentuje się świetnie, wygląda jak elegancka, biała bryła, bardzo estetycznie i nowocześnie.

Jedynym mankamentem wanny wolnostojącej jest jej cena. Według mnie, trochę zbyt wysoka, dlatego nie wiem, czy ja kupię. Muszę poradzić się swojego męża, czy się opłaca. Powiedział, że nie powinnam wydać więcej niż dwa tysiące złotych. Ta wanna kosztuje trzy tysiące złotych plus koszty przesyłki, czyli kolejne dwieście złotych. Obawiam się, że nie wyrazi zgody, wtedy będę zmuszona poszukać zwykłej wanny z obudową. Postaram się jednak namówić go na tę wannę, gdyż uważam, że będzie najlepiej pasować do naszej łazienki.