Poszukiwania dobrego elektryka w śródmieściu

Prowadzę własną firmę. Ponieważ interes idzie świetnie, postanowiłam rozbudować kilka działów. Wiązało się to z tym, że potrzebowałam większego lokalu dla firmy. Ponieważ lokale w śródmieściu są dosyć drogie postanowiłam znaleźć coś do remontu. Dość szybko znalazłam odpowiednie lokum na biuro, jednakże wymagało ono gruntownego remontu, w tym także remontu instalacji elektrycznej. Musiałam znaleźć fachowca, który zajmie się instalacją od początku do końca. 

Znalazłam dobrego i taniego elektryka

elektryk - śródmieściePonieważ nie miałam żadnego zaufanego elektryka, musiałam znaleźć kogoś odpowiedniego. Postanowiłam skorzystać w tym celu z internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: elektryk – śródmieście i zaczęłam przeglądać wyniki. Jak to w przypadku centrum miasta, było dużo elektryków oferujących swoje usługi. Postanowiłam wybrać kogoś kto ma jednak nienaganną opinię wśród swoich klientów. Zauważyłam, że w opiniach dość często przewija się jedno nazwisko i nazwa firmy. Według klientów elektryk ten był bardzo dokładny i sumienny. Pracował z użyciem sprzętów najwyższej jakości i miał wszystkie certyfikaty i kursy potrzebne do wykonywania tego zawodu. Szczególnie ta ostatnia cecha była dla mnie istotna. Ponieważ mam mieć w tym miejscu lokal gospodarczy potrzebowałam odpowiednich zaświadczeń, które zagwarantują bezpieczeństwo lokalu. Dlatego brałam pod uwagę tylko renomowanych elektryków, a nie kogoś kto uczył się fachu pod okiem przysłowiowego wujka Włodka. Postanowiłam zadzwonić pod podany numer telefonu i zapytać o szczegóły. Zapytała elektryka czy uzyskam od niego zaświadczenia do urzędu o stanie instalacji elektrycznej. Powiedział, że nie będzie z tym problemu. Umówiłam się z nim na wizytę w nowym biurze firmy. Elektryk był prawdziwym profesjonalistą, który najpierw sprawdził co jest do pracy. Okazało się, że należy wymienić całą instalację, gdyż poprzednia jest stara i zniszczona.

Jak prawdziwy profesjonalista elektryk wziął również pod uwagę moje sugestie. Nie poszedł po najmniejszej linii oporu i nie zamienił po prostu starych kabli nowymi tylko tak poprowadził instalację elektryczną, żeby dostosować ją do potrzeb mojego nowego biura. Na koniec wystawił mi odpowiednie zaświadczenia do urzędu poparte jego podpisem i pieczątką firmy. Byłam bardzo zadowolona z jego usług.