You are currently viewing Poszukiwania kurtki dziecięcej

Poszukiwania kurtki dziecięcej

Wielkimi krokami zbliża się jesień. Mój kilkuletni synek bardzo szybko wyrasta ze swoich ubrań. Kurtka, którą nosił na wiosnę jest już na niego za mała. Musiałam kupić mu coś nowego, ponieważ według prognozy pogody, już za kilka dni miała przyjść fala pierwszego ochłodzenia. Mój synek wiosną bardzo lubił chodzić w kurtce bomberce i taką też kurtkę planowałam kupić mu na jesień, mając nadzieję że nie wyrośnie z niej do wiosny. Wybrałam się wiec na zakupy.

Znalazłam wzorzystą bomberkę dla dziecka 

wzorzysta kurtka dziecięca bomberkaKażda mama wie, że zakupy z dzieckiem to nie jest taka prosta sprawa. Dlatego zależało mi na tym, aby jak najszybciej znaleźć pożądany produkt. Niestety w dwóch pierwszych sklepach nie znalazłam nic co pasowałoby na synka. Kiedy już myślałam, że znalazłam odpowiednią kurtkę okazywało się, że nie ma odpowiedniego rozmiaru albo jest do wyboru tylko smutny, czarny kolor. Tymczasem zależało mi, aby kurtka dziecięca była wzorzysta i kolorowa. W trzecim sklepie, ponieważ synek zaczynał się coraz bardziej kręcić i niecierpliwić od razu podeszłam do ekspedientki i zapytałam czy jest u nich dostępne wzorzysta kurtka dziecięca bomberka? Okazało się, że w sklepie jest całkiem duży wybór takich kurtek. Od razu udałam się na odpowiedni dział i zaczęliśmy z synkiem przymierzać wybrane modele. Szybko znalazłam to co chciałam. Ciepłą, wzorzystą kurtkę bomberkę. Miała ona grubą ale odpinaną podszewkę, dzięki czemu kurtka była idealna zarówno na jesień, jak i na mroźną zimę. Była zapinana na praktyczny suwak z blokadą, dzięki której dziecko, zapinając bomberkę nie mogło przyciąć sobie skóry szyi czy karku. Kolejną zaletą kurtki była regulowana długość rękawów. To bardzo praktyczne, szczególnie gdy dziecko, tak jak mój syn, bardzo szybko rośnie. Kolory wybranej przeze mnie bomberki były bardzo żywe. Producent zapewniał też, że kurtkę można bez obaw prać w pralce.

Zdecydowałam się na zakup i to był strzał w dziesiątkę. Kurtka pasowała do wielu stylizacji, zarówno na jesień jak i na zimę. Była bardzo praktyczna i ciepła. Miała odpinany kapturek i głębokie kieszenie idealne na przechowywanie dziecięcych skarbów. Synek bardzo lubi chodzić w tej kurtce, ponieważ jest bardzo wygodna i komfortowa dla dziecka. Jestem zadowolona z dokonanych zakupów.