You are currently viewing Potrzebowałam porady prawnej w ważnej sprawie

Potrzebowałam porady prawnej w ważnej sprawie

Po kilku latach małżeństwa przeżyłam prawdziwy szok. Okazało się, że mój mąż mnie zdradza. Od razu zdecydowałam się z nim rozwieść. W takich sprawach nie dawałam nikomu drugiej szansy, ani nawet szansy na wytłumaczenie swojego zachowania. Sprawdziłam w internecie, co trzeba zrobić żeby założyć sprawę rozwodową. Doszłam do wniosku, że jest to na tyle skomplikowana, że najpierw poradzę się prawnika.

Skorzystałam z profesjonalnej pomocy prawnej

usługi prawnicze malborkOd razu poprosiłam o pomoc moją przyjaciółkę, która rozwód miała już za sobą. Poleciła mi ona bardzo dobrego prawnika, który oferował profesjonalne usługi prawnicze Malbork to miejscowość, w której swoją kancelarię prowadził już od kilku lat. Przez ten czas doczekał się bardzo dobrych rekomendacji oraz opinii klientów. Specjalizuje się on w kilku dziedzinach prawach w tym również w prawie cywilnym, czyli związanym z rozwodami i alimentacją. Dla wielu osób świetnym i wygodnym rozwiązaniem jest fakt, że prawnik ten może zostać również twoim pełnomocnikiem w sądzie. Skorzystałam z pomocy i dobrej rady tej przyjaciółki i jeszcze tego samego dnia, zadzwoniłam na podany przez nią numer telefonu. Od razu umówiłam się na konsultację i wizytę u tego prawnika. Muszę przyznać, że bardzo szybko przekonałam się, że oferuje on naprawdę profesjonalne usługi prawnicze. i warto skorzystać z jego oferty.

Najważniejsze było dla mnie to, że od razu przedstawił mi odpowiednie kroki prawne i zasugerował, które z nich będą najlepsze. Dzięki temu zanim zdecydowałam się na sprawę rozwodową, najpierw zebrałam dowody przeciwko niewiernemu mężowi. Wśród usług prawniczych z których skorzystałam było reprezentowanie mnie przez tego prawnika w sądzie, a także sporządzanie wszelkich pism procesowych. Jestem bardzo zadowolona.