You are currently viewing Praktyczny rowerek biegowy

Praktyczny rowerek biegowy

Maluchy błyskawicznie rosną, uczą nowych umiejętności i rozwijają się intelektualnie. Czasem ciężko za nimi nadążyć, ale na pewno warto je wspierać i dostarczać nowych bodźców. Większość dzieci swoje pierwsze kroki stawia już w wieku dwunastu miesięcy. Później z każdym kolejnym miesiącem jedynie doskonalą nową umiejętność, aby w końcu płynnie się przemieszczać.

Co musi posiadać dobry rower biegowy?

milly mally rowerek biegowy dragonNa etapie nauki chodzenie, rodzice mogą pomóc swojemu dziecku w doskonaleniu tej umiejętności, przez zachęcanie go różnych aktywności. Może się to odbywać poprzez popularny pchacz, za którym maluch podąża lub chodzik. Jednak jednym  najlepszym produktów jest Milly Mally rowerek biegowy Dragon, który spełnia wszystkie wymogi bezpieczeństwa. Marka Milly Mally jest znana na polskim rynku od wielu lat i  zdobyła już bardzo wielu wiernych klientów, którzy polecają jej produkty swoim znajomym. Najlepiej sprzedającym się produktem tej firmy jest rowerek biegowy z serii Dragon, który może być dostępny w wersji z drewna i aluminium. Jest on lekki, zwinny oraz bardzo łatwy w kierowaniu. Rowerki biegowe są przeznaczone dla dzieci od około dwunastego lub osiemnastego miesiąca życia i służą aż do momentu, kiedy dziecko z niego nie wyroście, albo samo będzie chciało przejść na model z pedałami. Z pewnością jazda na rowerku biegowym jest świetnym treningiem dla mięśni nóg malucha, ponieważ cały czas musi on się nimi na przemian odpychać. Co prawda model Dragon nie rośnie z dzieckiem, ale z powodzeniem wystarcza nawet na półtora roku jazdy. Biegowe rowerki dla nieco starszych maluchów mają regulowaną wysokość kierownicy i siodełka, dzięki czemu rower rośnie razem z dzieckiem. Ich konstrukcja jest bardzo prosta, gdyż składa się z kierownicy, siodełka, ramy i kół. Dzieci najczęściej siadają na rowerki biegowe, kiedy są fizycznie gotowe.

Nie można malucha zmuszać do korzystania z rowerka biegowego, ponieważ może to przynieść odmienne skutki. Jeżeli maluch nie jest gotowy, to na pewno nie będzie z niego korzystać. Model Dragon jest przeznaczony dla najmłodszych użytkowników, który dopiero uczą się chodzić i potrzebują ćwiczeń na wzmocnienie mięśni nóg. Jest to optymalny rowerek biegowy do jazdy po mieszkaniu i wszelkich równych nawierzchni.