You are currently viewing Przydomowe szambo w Łodzi

Przydomowe szambo w Łodzi

 

Odziedziczyliśmy dom po moich dziadkach. Byłam bardzo szczęśliwa, ponieważ bardzo tęskniłam za mieszkaniem w domu, niezwykle męczyło mnie mieszkanie w małej przestrzeni mieszkanka w bloku.Potrzebowałam więcej wolności, więcej powietrza, więcej przestrzeni. Natychmiast wiec przystąpiliśmy do remontu, dom zdecydowanie tego wymagał. Bardzo chcieliśmy go zaprojektować w taki sposób, aby był jak najbardziej niezależny oraz przyjazny środowisku.

Profesjonalny projekt i budowa oczyszczalni ścieków

oczyszczalnia ścieków łódźPostanowiliśmy wiec na dachu położyć panele słoneczne oraz postawić zbiornik na deszczówkę. Dzięki temu mieliśmy ekologiczne źródło prądu oraz wodę na dodatkowe potrzeby, takie jak podlewanie roślin i tym podobne. Poza tym ociepliliśmy dom, aby jak najdłużej utrzymywał temperaturę domu. Dzięki temu dom wolno się wychładzał w zimie i wolno nagrzewał w lecie. Wybudowaliśmy też studnię, aby mieć własne źródło wysokiej jakości wody. Ponadto w planach mieliśmy budowę własnego ekologicznego szamba. Znaleźliśmy bez problemu firmę, która miała w ofercie taką usługę jak przydomowa oczyszczalnia ścieków Łódź jest bowiem dużym miastem i wiele firm w naszym mieście oferuje tego typu usługi. Okazało się, ze za zaprojektowanie, zdobycie wszelkich koniecznych pozwoleń oraz wybudowanie takiej przydomowej oczyszczalni ścieków zapłacimy całkiem rozsądnie pieniądze, szczególnie biorąc pod uwagę to, ile uda nam się zaoszczędzić na rachunkach za odprowadzanie ścieków. No i co najważniejsze, będziemy niezależni od miejskiej sieci kanalizacyjnej, a to była dla nas najważniejsze.Ponadto jeszcze nasz dom dzięki takiej oczyszczalni stanie się bardziej przyjazny środowisku, ponieważ jest to ekologiczna oczyszczalnia ścieków. Firma, której zleciliśmy to zadanie, wywiązała się z niego naprawdę doskonale, bardzo jesteśmy zadowoleni z naszej oczyszczalni.

Warto jest zbudować sobie własną oczyszczalnię o ile tylko jesteśmy posiadaczami jakiejś posesji z kawałkiem ziemi. jest to idealnie rozwiązanie dla domku jednorodzinnego, pozwala bowiem sprawić, aby nasz dom stał się maksymalnie niezależny oraz aby był ekologiczny. Jest to również rozwiązanie bardzo ekonomiczne, pozwoli nam bowiem zaoszczędzić na rachunkach za odprowadzanie nieczystości. Warto jest więc z taką oczyszczalnię zainwestować.