You are currently viewing Przyjacielskie bransoletki

Przyjacielskie bransoletki

Niedługo mnie i moim przyjaciółką minie dwadzieścia lat jak się znamy. Poznałyśmy się w przedszkolu i od razu zakolegowałyśmy. Później razem chodziłyśmy do szkoły i chociaż później każda z nas wybrała inne studia to nadal się ze sobą przyjaźnimy. W tym roku chciałyśmy świętować naszą rocznicę. Na pewno pójdziemy gdzieś na kolację, ale do tego fajnie byłby gdybyśmy miały coś pamiątkowego co będzie nam przypominać o naszej przyjaźni oraz tym niezwykłym jubileuszu. 

Stalowe bransoletki z grawerem

bransoletki ze staliDługo myślałyśmy nad tym co by to mogło być. Najlepiej, żeby było praktyczne, nie jakieś miśki leżące w domu, ale coś co możemy mieć zawsze przy sobie. Wpadłyśmy na pomysł, że zakupimy trzy takie same bransoletki ze stali, które będą miały pamiątkowy grawer. Znalazłyśmy producenta takich bransoletek, wspólnie wybrałyśmy wzór, który nam wszystkim się podobał, a także wymyśliłyśmy napis jaki ma być wygrawerowany na spodzie każdej bransoletki. Uważa, że będzie to świetna pamiątka. Bransoletki ze stali są bardzo stylowe, pasują do praktycznie każdego ubioru, więc nie będzie problemu z ich noszeniem. Musiałyśmy tylko zamówić różne rozmiary, ponieważ każda z nas jest inaczej zbudowana, ale to już w sumie szczegół. Fajnie, że są firmy, które tworzą takie rzeczy. Zresztą teraz jest ich co raz więcej. Wiele firm obecnie dodaje do swojej biżuterii możliwość personalizacji, ponieważ takie rzeczy się sprzedają. My będziemy miały piękne bransoletki ze stali. Mam nadzieję, że zdążą one dojść na naszą rocznicową kolację, żebyśmy mogły je wspólnie założyć. Może to trochę ckliwe z naszej strony. Wiem, że prawdziwa przyjaźń nie wymaga, żadnych znaków, które miałyby o tym przypominać, ale jak jest ciężko w życiu to takie drobne znaki pomagają. Zresztą bransoletki są bardzo ładne i nawet jakbyśmy nie zamawiały ich we trzy to zapewne zdecydowałabym się zamówić ją sama. 

Dziś będziemy świętować. Specjalnie umówiłyśmy się na piątek, żeby mieć więcej czasu. W sobotę żadna z nas nie idzie do pracy, więc możemy dłużej posiedzieć, a zapewne dodatkowo zahaczymy o jakąś imprezę. Bransoletki ze stali są piękne. Przyjechały dwa dni temu. Ja najchętniej swoją założyłabym od razu jak do mnie dotarła, ale stwierdziłam, że zaczekam aż dziewczyny też będą miały taką możliwość. Wykonanie samej bransoletki i graweru jest na prawdę świetne.