You are currently viewing Przykładowe dekoracje sal weselnych

Przykładowe dekoracje sal weselnych

Wystrój sali weselnej bardzo często decyduje o tym, czy impreza będzie udana, a goście zapamietają przyjęcie na długo. Każdy oczekuje od florystów czy zatrudnianych dekoratorów tzw. efektu WOW, gdy zaproszeni goście wejdą do restauracji. Trzeba jednak pamiętać, aby dokładnie określić czego oczekujemy oraz w jakim stylu powinny zostać dobrane kwiaty, wyposażenie sali oraz dodatkowe elementy dekoracyjne. Niektóre lokale posiadają własnych florystów, ale w większości przypadków klient musi jednak zaaranżować wnętrze we własnym zakresie.

Firma dekorująca wnętrza sal 

najlepsze dekoracje sal - białystokNajważniejsze, aby z taką usługą nie czekać do samego końca, ponieważ w sezonie letnim firmy florystyczne mają mocno obciążone grafiki, a przecież dekoracje muszą zostać postawione w odpowiednim czasie. Mowa tutaj zarówno o dekoracji kościoła, sali weselnej, jak również pleneru, gdzie zostanie odprawiona ceremonia ślubna. Najważniejsze, aby wybrać znaną i zaufaną firmę, która wykonuje najlepsze dekoracje sal – Białystok to przykładowe miasto, w którym działa sporo doświadczonych florystów i dekoratorów. Niektórzy zajmują się jedynie zaaranżowaniem bukietów i wiązanek, a także mniejszych dekoracji w postaci świec czy drewnianych elementów. Jednak niektóre marki stawiają na kompleksowe działanie, a więc aranżują wszystkie dekoracje na stołach – od kwiatów, po serwetki i dobór zastawy. Czasem konieczne jest także użycie pokrowców na krzesła czy też całkowita wymiana mebli (jeśli oczywiście jest taka możliwość). Dodatkowo tego rodzaju firmy mogą zaaranżować ściankę za para młodą oraz zadbać o upominki dla gości – łącznie z księgą gości weselnych czy informacją na temat numeracji stołów. Obecne wesela z pewnością wyglądają znacznie inaczej niż kiedyś i dlatego dobrze podjąć współpracę z firmą, która śledzi na bieżąco wszelkie trendy.

Pracownicy takich firm powinni przede wszystkim postawić na zadowolenie obsługiwanych klientów. Firma musi wsłuchiwać się w oczekiwania przyszłej pary młodej i równocześnie doradzić jeśli pomysł narzeczonych może nie do końca wypalić czy kosztować zbyt wiele czasu i pieniędzy. Czasem znacznie lepiej postawić na minimalizm jeśli chodzi o dekoracje kwiatowe. Nawet stawiając na klasykę wciąż warto zachować umiar podczas wyboru dekoracji.