You are currently viewing Skuteczne lasery do depilacji w Łodzi

Skuteczne lasery do depilacji w Łodzi

Gabinety kosmetyczne i medycyny estetycznej coraz częściej w swojej ofercie posiadają zabiegi z wykorzystaniem nowoczesnych laserów i urządzeń ultradźwiękowych. Rozwój technologii sprzyja branży kosmetycznej. Nowoczesne urządzenia laserowe i ultradźwiękowe pozwalają w szybki i skuteczny sposób odmłodzić skórę i usunąć wszelkie niedoskonałości. Przy tym są niezwykle bezpieczne i delikatne, a efekty utrzymują się przez długi czas.

Innowacyjna depilacja laserowa w Łodzi

skuteczna depilacja laserowa w ŁodziW ostatnich latach dużym powodzeniem cieszy się depilacja laserowa. W Łodzi wiele gabinetów medycyny estetycznej oferuje usługi depilacyjne z użyciem najnowocześniejszych laserów diodowych umożliwiających usuwanie zbędnego owłosienia przy każdym fototypie skóry. Nowoczesna i skuteczna depilacja laserowa w Łodzi wykonywana jest od wielu lat, a wiele gabinetów kosmetycznych i kosmetologów prowadzi szkolenia doskonalące z zakresu depilacji laserowej. Obsługa laserów jest bardzo intuicyjna, wymaga jednak wszechstronnej wiedzy kosmetologicznej i dermatologicznej oraz znajomości sprzętu. Lasery diodowe wykorzystywane w zabiegach depilacji laserowej mogą mieć moc od 800 do 1600 W. Wiązka przenika tylko i wyłącznie w płytkie warstwy skóry do 2 mm, dzięki temu jest bezpieczna i nie ma wpływu na głębsze tkanki. Podczas zabiegu depilacji dobierana jest odpowiednia konfiguracja urządzenia dostosowana do parametrów i fototypu skóry. Podczas serii kilku zabiegów możliwe jest usunięcie do 100% niechcianego owłosienia. Jednorazowo podczas zabiegu usuwanych jest do 30% włosów. W zabiegu depilacji laserowej wykorzystywana jest energia świetlna zamieniana w cieplną. Wiązka światła koncentruje się na melaninie, czyli barwniku znajdującym się w mieszku włosa. W wyniku ciepła dochodzi do uszkodzenia macierzy włosa, a następnie do obumarcia. Uszkadzane są włosy będące w pierwszej fazie wzrostu.

Dlatego w celu osiągnięcia zadowalającego efektu należy wykonać kilka serii zabiegów. Koszty depilacji laserowej w salonach kosmetycznych w Łodzi różnią się w zależności od renomy i obszaru poddanego zabiegowi. W wielu gabinetach można skorzystać z atrakcyjnych promocyjnych ofert i wykonać depilację wielu obszarów jednocześnie. Depilacja laserowa to jeden z najbardziej skutecznych sposobów na usuwanie zbędnego owłosienia.