Stylowy Kross Polly

Stylowy Kross Polly

 

Jako rodzice, wcześniej, czy później, staniemy przed koniecznością wyboru odpowiedniego roweru dla naszego dziecka. Nie jest to problemem jeśli znamy się na rowerach dziecięcych i wiemy, czego od nich oczekiwać, jednak kiedy nic o nich nie wiemy, łatwo paść ofiarą reklamy i niewiarygodnych doradców. Toteż najlepiej skoncentrować się jedynie na wybranych markach. 

Dziewczęcy rower Polly od Krossa

kross polly dla dziewczynkiNa rynku mamy oferty wielu firm, które zajmują się produkcją rowerów dla dziewczynek. Jednak naszym zdaniem, na szczególną uwagę zasługują jednoślady Kross. Dlaczego? Ponieważ ich jakość nie odbiega na krok od zagranicznej konkurencji, a ich cena jest dużo niższa. Polly to rower dla dziewczynek w wieku od trzech do pięciu lat, wyposażony w szesnastocalowe, aluminiowe koła. Jego podstawą jest aluminiowa, bardzo lekka, a zarazem wytrzymała rama. Polly ma również osłonę na łańcuch, co chroni przed zabrudzeniami, ale także przed wkręceniem się odzieży w napęd. Co bardzo istotne, w zestawie mamy również dokręcane koła, które ułatwiają naukę jazdy. Możemy je w dowolnej chwili zdjąć, jednak dla początkującej cyklistce będą one bardzo pomocne w utrzymywaniu równowagi. Kross Polly dla dziewczynki nadaje się idealnie nie tylko dlatego, że jest świetnie wykonany i bezpieczny, ale również dlatego, że posiada wiele zestawów kolorystycznych, które na pewno przypadną do gustu naszej pociesze. Jeżeli natomiast chodzi o cenę to jest ona mniejsza od sześciuset złotych i w zależności od miejsca, w jakim kupujemy, zapłacimy od pięćset pięćdziesięciu do pięćset dziewięćdziesięciu dziewięciu złotych. Jednakże, gdy poczekamy do posezonowych wyprzedaży, może nam się udać złowić jeszcze niższą cenę. Kros Polly to zdecydowanie jeden z najlepiej sprzedających się rowerów dla dziewczynek, o czym świadczą badania rynkowe i dane sprzedażowe producentów.

Rower dla dziecka musi być nie tylko wygodny i wytrzymały, ale przede wszystkim bezpieczny, a w Polly mamy to zagwarantowane. Zarówno w postaci dokręcanych, bocznych kółek, jak i bardzo dobrej jakości hamulców, które sprawdzą się nawet podczas trudnych warunków atmosferycznych. Koszt Krossa Polly również nie jest wysoki, bowiem na rynku są rowery dla dziewczynek, które kosztują nawet dwa razy więcej.