You are currently viewing Szukanie rekomendowanego szkolenia kosmetycznego

Szukanie rekomendowanego szkolenia kosmetycznego

Jestem właścicielką dużego salonu kosmetycznego. Zatrudniam sześć kosmetyczek. Sama również wykonuję kilka zabiegów, na swoich klientkach. Kobiety bardzo sobie chwalą mój salon, oraz pracę moich pracownic. Pomyślałam jednak, że wypadałoby wysłać je na jakieś szkolenie, tak by mogły doskonalić swój warsztat, a także nabyć nową wiedzę. Dzięki temu mój salon stanie się bardziej profesjonalny.

Znalezienie rekomendowanego szkolenia kosmetycznego

rekomendowane szkolenia kosmetyczne - rybnikKażda z moich kosmetyczek jest profesjonalistką w tym co robi. nie da się ukryć, ze ostatnie szkolenie, na które je wysłałam, to odbyło się dwa lata temu. Bardzo chcę, by posiadły nową wiedze i umiejętności. Postanowiłam, że poszukam im odpowiedniego szkolenia. Mam nadzieję, że uda mi się znaleźć takie, które odbędzie się w naszym mieście. Nie chcę ich wysyłać gdzieś poza miasto. Zaczęłam szukać szkolenia w Internecie. Wpisałam tam: rekomendowane szkolenia kosmetyczne – rybnik. Na moje szczęście, okazało się, że jest kilka szkoleń kosmetycznych w najbliższym czasie. Postanowiłam przeczytać opinie odpowiednich firm szkoleniowych. Jedna z nich miała naprawdę wysokie notowania. Postanowiłam, że tam zapiszę swoje kosmetyczki. Będę je wysyłać po kilka na jedno szkolenie, to znaczy rotacyjnie. Część z nich w tym czasie musi pracować w salonie. Następnym razem puszczę drugą połowę na szkolenie, a te przeszkolone będą pracować. Mam nadzieję, że nauczą się tam czegoś nowego. Sama również się tam zapisałam. nie mogę być za nimi z wiedzą. Nie są to drogie szkolenia, wiec może w przyszłości będę częściej je wysyłać, na takiego typu nauki. Uważam, że muszę wysyłać swoje pracownice, na podnoszenie kwalifikacji. One bardzo szybko łapią nową wiedzę i umiejętności, ponieważ są to bardzo młode dziewczyny. Ja sama też lubię się szkolić. 

Pierwsze dziewczyny już odbyły swoje szkolenia. Są bardzo z nich zadowolone. Poznały kilka nowych zabiegów. Muszę teraz zakupić nowe sprzęty, by móc wprowadzić te zabiegi do swojego salonu. Teraz pojadą następne kosmetyczki, a ja wraz z nimi. Już nie mogę się doczekać szkolenia. Uważam, że warto było zapisać pracownice i siebie na takiego typu szkolenia. Mój salon od tej pory stanie się jeszcze bardziej rekomendowany przez klientów, przez co będę miała ich więcej.