You are currently viewing Tani reportaż ślubny w Bydgoszczy i okolicach

Tani reportaż ślubny w Bydgoszczy i okolicach

Coraz częściej pary młode wybierają profesjonalną, fotograficzną sesję weselną, zamiast kręcenia firmy i zatrudniania kamerzysty. Powodów tego stanu rzeczy jest przynajmniej kilka. Fotografia jest generalnie tańsza od filmu, możemy ją łatwiej poprawić, obrobić i nadaje się do druku. Częściej sięgamy po fotograficzne pamiątki niż po film, którego oglądanie zajmuje więcej czasu. Dlatego niedrogi reportaż ślubny wykonany w Bydgoszczy, jest świetnym sposobem upamiętnienia tych wspaniałych chwil.

Cennik za wykonanie ślubnego reportażu – Bydgoszcz

tani reportaż ślubny w bydgoszczyCeny ślubnych reportaży zależą od kilku czynników. Przede wszystkim od czasu, jaki fotograf musi nam poświęcić. Współcześnie wykonywane sesje fotograficzne dają znacznie lepszy stopień upamiętnienia wesela niż film. Co więcej, na podstawie zdjęć również można wykonać ciekawą animację. Jeśli chcemy zamówić tani reportaż ślubny w Bydgoszczy, przygotujmy się na wydatek od 200-300 zł i więcej. Wszystko uzależnione jest od zakresu usługi. Przy niektórych sesjach fotograficznych pracuje dwóch fotografów, którzy wykonują zdjęcia naprzemiennie. Jeśli zatem planujemy duże przyjęcie weselne, to by uwiecznić gości, wszystkie cenne momenty, zastanówmy się właśnie nad taką opcją. Jeżeli wesele jest standardowe, powiedzmy do 100 gości, wówczas jeden fotograf sobie poradzi. Oczywiście wykonanie dobrych ujęć wymaga czasu, sprawnego oka i szybkiej reakcji. Dobry sprzęt z wymiennymi obiektywami, lampy itp, odpowiadają za jakość ujęć. Jeżeli sesja mieści się w jednym dniu, liczmy od 300 zł za krótkie fotografowanie. Fotograf towarzyszący nam przez cały dzień, od porannych przygotować do ceremonii zaślubin, po nocne zabawy na przyjęciu weselnym, zainkasuje prawdopodobnie ok. 1000 zł. Weźmy pod uwagę termin – w sezonie fotografowie są rozchwytywani, co wpływa na wysokość wynagrodzenia.

Tani reportaż ślubny, wykonywany przez fotografa z Bydgoszczy, montowany jest w profesjonalny sposób i będzie wspaniałą pamiątką dla nas i naszych gości. Dodatkowe opcje to sesja plenerowa, zorganizowana w inny dzień, spokojnie, bez stresu, z możliwością wyjazdu za Bydgoszcz i pozowania w pięknych plenerach. Dodatkowo ilość odbitek na wysokiej klasy papierze, też wpływa na koszt usługi. Standardowo otrzymujemy ślubną płytę CD z reportażem.