Teściowa kupiła nam piękną pościel

Jakiś czas temu z mężem się przeprowadziłam. Kupiliśmy mieszkanie, wyremontowaliśmy je i kilka dni temu się do niego wprowadziliśmy. Jeszcze z mężem nie mamy wszystkiego kupionego ale powoli już sobie wszystko organizujemy. Po ślubie wprowadziłam się do domu jego rodziców czyli moich teściów. Bardzo dobrze nam się mieszkało ale jednak wiadomo, że młodzi muszą mieszkać sami żeby się dopasować i żeby czuć się swobodnie. Mieszkanie kupiliśmy w dobrej okolicy. Miało trzy pokoje. Zależało nam żeby posiadać sypialnie no i pokój dla dziecka bo w przyszłości planujemy je posiadać.

Nowa pościel była idealnie dopasowana

pościel elway 200x220 do sypialniNa razie jesteśmy skupieniu na sobie i pracy ale z czasem kto wie. W sypialnie kupiliśmy duże łóżko. Od teściów dostaliśmy piękną pościel elway 200×220 do sypialni. Kołdry i poduszki posiadaliśmy. Pościel, którą dostaliśmy od teściów była bardzo ładna i dopasowana do naszej kołdry i poduszki. Była w jasnych odcieniach idealnie pasowała do naszej sypialni. Pościel pochodziła z dobrej formy. Producent wykorzystywał dobrej jakości materiały, które były miękkie w dotyku i nie wymagały specjalnego prania. Można było je prać w pralce i mieć pewność, że kolory się nie zmienią. Nie musiałam jej także prasować po po praniu wystarczyło ją dobrze rozwiesić i ładnie się prezentowała. Teściowa kupiła pościel elway 200×220 do sypialni w sklepie stacjonarnym w centrum handlowym. Galeria znajdowała się nie daleko naszego nowego mieszkania. Umówiłam się z teściową i pojechałyśmy razem z teściową do sklepu. Chciałam zobaczyć co mają jeszcze na stanie. Byłam bardzo zadowolona z prezentu, który dostaliśmy od teściów i chciałam dokupić jeszcze kilka potrzebnych rzeczy, które nam się przydadzą w nowym mieszkaniu. W sklepie stacjonarnym było bardzo dużo towaru. Pościele można było kupować w różnych rozmiarach a także kolorach. Dodatkowo mieli na stanie prześcieradła, koce, narzuty. Wszystko było dobrej jakości. Ceny także były przystępne.

Lubiłam moją teściową bo miałyśmy podobny gust. Zrobiłyśmy bardzo duże zakupy i cieszyłam się, że mi doradziła we wszystkim. Bardzo się cieszyliśmy z mężem z naszej przeprowadzki. Dobrze nam się mieszkało bez teściów chociaż zawsze mogliśmy i możemy na nich liczyć. Jednak uważam, że młodzi muszą mieszkać razem. Z rodzicami czy teściami można się zawsze spotkać i spędzać ze sobą czas ale na dłuższą metę to się nie sprawdza.