You are currently viewing W jaki sposób zdobyć popularność w serwisie YouTube?

W jaki sposób zdobyć popularność w serwisie YouTube?

Zdobywanie popularności w social mediach wcale nie musi być żmudną i czasochłonną robotą, która dopiero po wielu latach zaczyna się zwracać. Wiele świeżych i popularnych kanałów na Youtube zresztą udowadniają tę teorię. Istnieją triki, które pozwolą nam zyskać sukces na tym portalu bez względu na tematykę naszego kanału.

Popularność na Youtube

jak szybko wybić się na ytBez względu na to, jaką tematykę chcemy obrać dla naszego kanału na Youtube istnieje sposób na to, aby szybko się wybić. Ważne jest tutaj jednak rozeznanie się wśród konkurencji, a mianowicie które filmiki na kanałach poświęconych tej samej tematyce, jaką chcemy obrać zyskały najwięcej wyświetleń. Dla przykładu jeżeli w dziedzinie comentary chwytają filmiki odnośnie niemoralnego działania danego influencera warto zrobić o nim materiał, jednak zamiast podobnie do innych otwarcie gardzić jego zachowaniem możemy postarać się zrozumieć jego postawę oraz to, co nim kierowało. Przedstawić sprawę z jak najbardziej obiektywnej strony. Z kolei jeśli chcemy tworzyć treści z branży beauty wówczas można też wykorzystać popularne tematy filmików do pokazania innych kosmetyków niż reszta popularnych kanałów. To tylko przykłady

Buy Cialis Professional UK

, jednak świetnie obrazujące to, jak szybko wybić się na YT ponieważ dokładnie tę samą drogę niegdyś obierały dziś znane kanały, które też w większości przypadków mierzyły się z ogromną konkurencją. Cały trik polega na tym, aby czymś się wyróżnić na tle innych kanałów, a co za tym idzie zrobić coś oryginalnego. Oczywiście nieodzowną częścią Youtube są chwytliwe tematy filmików oraz miniaturki, które też pomogą nam przyciągnąć widzów.

Jeżeli zależy nam na czasie warto też wykorzystać inny trik, a mianowicie kupić nie lajki, nie subskrybentów, ale wyświetlenia ponieważ to one sprawią, że nasze filmiki zaczną pojawiać się na głównej u osób oglądających treści podobne do tych, co tworzymy. To przyciągnie nowe wyświetlenia i będzie nas plasowało jeszcze wyżej w karcie „na czasie”.