You are currently viewing Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

Wypożyczalnia samochodów w Katowicach

W ostatnich latach wypożyczalnie samochodów przeżywają prawdziwe oblężenie klientów, ponieważ ludzie się przekonali, że jest to korzystna oferta. Szczególnie w przypadku osób, które nie posiadają własnego pojazdu lub ich uległ awarii.

Jak wynająć samochód?

wynajem samochodów lotnisko katowiceOsoby, które nie mają swojego samochodu, na co dzień najczęściej nie odczuwają aż tak bardzo jego braku, bo przyzwyczajają się do funkcjonowanie bez niego. Jednak kiedy chcą gdzieś pojechać z rodziną lub odwiedzić dalekich krewnych, to coraz częściej rozważają możliwość wynajęcia pojazdu. Jeżeli interesuje nas wynajem samochodów lotnisko Katowice są miastem, w którym jest bardzo dużo wypożyczalni samochodowych. Przylatując do kraju, można od razu wychodząc z terminalu wynająć samochód, ponieważ wypożyczalnie znajdują się niemalże przed wejściem na lotnisko. Dzięki temu będziemy mieli auto do dyspozycji przez cały pobyt. Auta można wynająć na kila dni, tygodni lub nawet miesięcy. Większość wypożyczalni posiada szeroką ofertę pojazdów typu sedan, cabrio, terenowych czy limuzyn. Można również znaleźć dostawcze, busy czy vany dziewięcioosobowe. Wszystkie pojazdy mają ważne ubezpieczenia OC, przeglądy techniczne i szereg udogodnień ułatwiających prowadzenie. Przeważnie są wyposażone we wspomaganie kierownicy, klimatyzację, elektryczne szyby czy ABS. Dzięki temu komfort jazdy jest bardzo wysoki i zadowoli nawet najbardziej wymagających klientów. W celu wynajęcia pojazdu, wystarczy podpisać umowę, wpłacić kaucję i opłacić ubezpieczenie.

Jeżeli chodzi o rozliczenie za czas korzystania z pojazdu, to zawsze jest ono prowadzone po skończonej usłudze, czyli w momencie oddania pojazdu. Jeżeli auto jest odstawione w takim samym stanie, to cała kaucja wraca do kierowcy, w przeciwnym razie jest potrącana adekwatna kwota.