You are currently viewing Wypożyczalnie eleganckich samochodów w Krakowie

Wypożyczalnie eleganckich samochodów w Krakowie

Komunikacja w stolicy małopolski działa sprawnie i szybko. Ceny biletów są umiarkowane i nie musimy szukać miejsc parkingowych. Jeśli jednak chcemy przemieszczać się na własnych zasadach i większą grupą, warto rozważyć skorzystanie z usług miejscowej wypożyczalni eleganckich samochodów osobowych. Warunki krótkoterminowego najmu aut są bardzo atrakcyjne. Do wyboru pozostają różne rodzaje samochodów, w tym elektryczne.

Auta do wynajęcia na terenie Krakowa

wypozyczalnie samochodow krakowBędąc w Krakowie, szkoda nie zwiedzić okolicznych atrakcji turystycznych. Dzięki samochodowi z miejscowej wypożyczalni nie musimy planować skomplikowanej trasy, gdyż nawigacja poprowadzi nas do celu. Nie musimy korzystać z komunikacji publicznej: zatłoczonych autobusów, czekać na pociąg i przesiadki. Autem zwiedzimy nie tylko okolice Krakowa ale i inne tereny, bardziej odległe od małopolski. Jeśli planujemy wycieczkę w góry, to wypozyczalnie samochodow Krakow ma najlepiej wyposażone w regionie. Dostaniemy eleganckie auta, stylowe limuzyny, sportowe wozy i niewielkie, ekonomiczne, energooszczędne autka elektryczne. Poruszanie się po samym Krakowie nie należy do najprzyjemniejszych, ale dzięki samochodowi z wypożyczalni możemy zaznać więcej niż odrobinę luksusu. Miejscowe wypożyczalnie są dobrze wyposażone. Posiadają wszystkie niezbędne pakiety dla kierowców. Podczas korzystania z oferty krakowskiej wypożyczalni samochodów, posiadamy niezbędne ubezpieczenie dla kierowcy i pasażerów. Stawki za jazdę są również bardzo przystępne. Istnieje możliwość wypożyczenia auta na lotnisku, gdy planujemy przylot do małopolski lub po prostu chcemy płynnie przemieszczać się po Krakowie i okolicznych terenach. Warunki wynajmu określone są w przejrzystym i czytelnym regulaminie bez drobnych druczków. Krakowskie wypożyczalnie aut osobowych wychodzą ze swoją ofertą naprzeciw potrzebom klienta.

Planując przyjazd do Krakowa nie musimy martwić się o transport publiczny. Z łatwością skorzystamy z bogatej oferty wypożyczalni samochodów. Wśród dostępnych modeli dominują auta eleganckie, sportowe, przeznaczone do przewozu mniejszej i większej liczby pasażerów. Rezerwacji dokonamy przez internet, telefonicznie, bądź na miejscu. Wszystkie auta objęte są ubezpieczeniem obowiązkowym OC i dla kierowców.