You are currently viewing Zamówienie obuwia pracowniczego

Zamówienie obuwia pracowniczego

Oprócz odzieży ochronnej, pracownikom potrzebne było również obuwie, przystosowane do miejsc pracy. Plac budowy wykluczał bowiem możliwość użycia butów codziennych w trakcie pracy, które nie tylko były w takich warunkach niewygodne, ale również stwarzały zagrożenie dla pracowników wykonujących zadania na niepewnym podłożu czy też na rusztowaniach. Przez kilka lat zdążyliśmy przetestować wiele różnych modeli obuwia, więc dokładnie wiedzieliśmy czego szukać.

Polecana hurtownia obuwia pracowniczego

obuwie robocze z hurtowni bhp w bydgoszczyWybór butów nie był problemem, natomiast ich dostępność już owszem. Większość obuwia używanego w naszej firmie pochodziła bowiem od producentów o tyle sprawdzonych i solidnych, co dość drogich, więc owe buty dość rzadko pojawiały się w ofertach stacjonarnych sklepów ze względu na wygórowane ceny. Zamówienie obuwia od producenta było jedną z możliwości, aczkolwiek sprowadzenie butów mogłoby zająć stanowczo zbyt dużo czasu, dlatego też postanowiliśmy zakupić obuwie robocze z hurtowni BHP w Bydgoszczy. Polecili nam ją pracownicy, którzy wcześniej mieli z ową hurtownią kontakt pracując w nieistniejących już firmach budowlanych, zaopatrujących się właśnie tam. Wedle ich opinii, hurtownia posiadała ogromną ofertę, obejmującą nie tylko obuwie typowo robocze, ale również modele bardziej wyspecjalizowane, przeznaczone do konkretnych stanowisk pracy o bardzo różnorodnych zagrożeniach, a nawet niektóre rodzaje butów codziennych. Co więcej, hurtownia utrzymywała bardzo wysoki stan magazynowy, przez co złożenie zamówienia nawet na największe ilości obuwia nie powodowało powstawania braku i konieczności oczekiwania na sprowadzenie brakującego obuwia. Oprócz artykułów najwyższej jakości, hurtownia funkcjonowała również jako punkt gwarancyjny dla artykułów wszystkich producentów, których była autoryzowanym dystrybutorem.

Obuwie od owych producentów stanowiło niemal połowę oferty, dlatego w wypadku jakiejkolwiek wykrytej wady fabrycznej czy niewystarczającej jakości, reklamacja czy wymiana gwarancyjna nie stanowiła problemu i zazwyczaj była wykonywana od ręki, jeśli dany rodzaj obuwia był dostępny w magazynie. Duże zamówienia, zazwyczaj służące do wyposażania całych załóg, często obejmowane były również bardzo atrakcyjnymi promocjami oraz zniżkami.