You are currently viewing Zarezerwowanie dla klienta pokoju w luksusowym hotelu

Zarezerwowanie dla klienta pokoju w luksusowym hotelu

 

Zabiegałem o spotkanie z zagranicznym kontrahentem od miesięcy. Było to ważne dla mojej firmy, ponieważ współpraca z tym człowiekiem miała zapewnić mi spokojną przyszłość. Zawsze dbałem o relacje z klientami i dzięki temu kontrahent z zagranicy zgodził się do mnie przyjechać. Termin spotkania ustalony został na piętnastego lipca i musiałem zarezerwować nocleg dla tego człowieka.

Luksusowy pokój w poleconym przez przyjaciela hotelu

hotele w ustce z widokiem na morzeMiałem jeszcze sporo czasu do tego ważnego dla mnie spotkania i wiedziałem, że odpowiednio się do niego przygotuję. Zależało mi, żeby zapewnić swojemu gościowi godne warunki na czas pobytu i dlatego brałem pod uwagę tylko najlepsze hotele w Ustce z widokiem na morze i tam szukałem pokoju. Sekretarka na moją prośbę znalazła dla mnie najlepszy hotel i przekazała namiary. Pojechałem do tego hotelu osobiście, ponieważ chciałem sprawdzić jak działała obsługa, czy hotel gwarantował komfortowe warunki i czy dostępny był pokój z widokiem na morze. W recepcji obsłużono mnie bardzo profesjonalnie. Recepcjonista pokazała mi wszystkie pokoje, które miały balkon i widok na morze. Mogłem wybrać ten, który chciałem zarezerwować dla swojego zagranicznego kontrahenta. Zdecydowałem się na pokój, który znajdował się na pierwszym piętrze, ponieważ to z niego właśnie był najlepszy widok na morze. Pokój był bardzo luksusowy i posiadał wszelkie niezbędne wygody. Nocleg był zarezerwowany wraz ze śniadaniem. Do dyspozycji gości był szwedzki stół, co zdecydowanie mi pasowało, bo miałem świadomość, że mój kontrahent zostanie profesjonalnie obsłużony. Zapłaciłem z góry za rezerwację i byłem zadowolony, że wszystko udało mi się tak szybko załatwić. Sekretarka wybrała odpowiedni hotel i dzięki temu mogłem mieć pewność, że mój kontrahent na pewno będzie zadowolony. Pozostało mi przygotować się do spotkania i sporządzić umowę współpracy.

Kontrahentowi w hotelu tak bardzo się spodobało, że postanowił przedłużyć swój pobyt w Ustce. Spotkanie okazało się być dla mnie bardzo dobre, gdyż  warunki, które zaoferowałem w umowie odpowiadały mojemu partnerowi. Umowa została podpisana i miałem co świętować. Zaprosiłem wszystkich pracowników na uroczystą kolację, ponieważ było co świętować. Wszyscy byli zadowoleni tym sukcesem.