You are currently viewing Zastosowanie bramek obortowych

Zastosowanie bramek obortowych

Szereg przestrzeni użytkowych, jak powierzchnie fabryczne, także biurowe oraz inne miejsca, jak dworce kolejowe i autobusowe, gdzie każdego dnia zachodzi spory ruch osób pieszych, wymaga stosowania rozwiązań, które przełożą się na bezpieczeństwo oraz odpowiednią kontrolę nad ruchem. Bardzo ważne jest również dla niektórych sektorów, aby możliwe było prowadzenie monitów osób przychodzących oraz wychodzących z danego terenu.

Wysokiej jakości bramki obrotowe

bramka obrotowaWiele z przestrzeni użytkowych, na terenie których dochodzi do sporego ruchu pieszych, wymaga odpowiedniej organizacji miejsca, celem zapewnia komfortu i bezpieczeństwa. Dlatego bardzo popularnym elementem jest bramka obrotowa. Tego typu elementy mają szerokie zastosowanie w branży przemysłowej. Wiele z fabryk produkcyjnych, czy hal magazynowych wykorzystuje tego typu rozwiązanie, celem zapewnienia odpowiedniego funkcjonowania obiektowi, ułatwienia wymianie pracowników w trakcie zmiany, czy kontroli nad tym, jaka osoba wchodzi na teren zakładu lub go opuszcza. Także przestrzenie takie, jak dworce autobusowe, czy linii kolejowych niejednokrotnie wyposażone są w ten element. Ułatwia on rozładowanie intensywnego ruchu pieszych, pozwala także na ewentualnie, automatyczne prowadzenie kontroli biletów, ponieważ wiele rozwiązań zakłada przepuszczenie danej osoby na podstawie zakupionego biletu. Produkt ten jest bardzo wytrzymały, produkowany w oparciu o wysokiej jakości materiały. Podobnie rozwiązania technologiczne, zastosowanie w trakcie jego produkcji zapewnią mu żywotność oraz niezawodność. Stalowe elementy świetnie komponują się z różnego typu przestrzeniami, także w biurowcach, czy innych, eleganckich obiektach, gdzie niezbędne staje się stosowanie tego typu rozwiązań.

Dzięki swojej funkcjonalności oraz różnego typu modelom, bramki obrotowe są powszechnie stosowane w różnego typu obiektach użytkowych, czy przemysłowych. Wyróżnić można te z czytnikiem, który pozwala na zdjęcie blokady i przejście przez bramkę na podstawie skanowania konkretnego przedmiotu – jak bilet, czy przepustka. Dostępne są również modele z dodatkową skarbonką, które często wykorzystywane są w toaletach, gdzie ułatwiają pobieranie opłat za skorzystanie z tej przestrzeni. Dostępne są modele niższe oraz wysokie.