You are currently viewing Zestaw do paznokci tytanowych – warto kupić?

Zestaw do paznokci tytanowych – warto kupić?

 

Paznokcie tytanowe stanowią ogromną konkurencję dla hybryd, które królowały w stylizacji paznokci kilka lat. Podstawowa różnica między tymi stylizacjami jest taka, że do tytanów nie używa się lampy i nie niszczy ona płytki, lecz ją odżywia. Zarówno hybryda jak i tytan pozostają na paznokciach nawet do czterech tygodni, a ściągnięcie lakierów wygląda dokładnie tak samo. Paznokcie tytanowe bardzo łatwo wykonać samodzielnie w domu, należy jedynie mieć zestaw startowy.

Gdzie kupić zestaw do manicure tytanowego

zestawy do paznokci tytanowychZanim rozpoczniemy przygodę z manicurem tytanowym, warto najpierw wykonać stylizację u stylistki paznokci. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że produkt nas nie uczula, a przy okazji zobaczymy jak manicure wykonuje zawodowiec. Kiedy jesteśmy pewne, że paznokcie tytanowe to dla nas najlepsze rozwiązanie należy pomyśleć o tak zwanym ,,zestawie startowym”. Na takie zestawy do paznokci tytanowych składają się: płyn do odtłuszczania płytki, bazy, kolorowych pudrów, topu oraz aktywatora, czyli produktu utwardzającego i wysuszającego nałożony lakier. Oczywiście zestaw można kupić w sklepach stacjonarnych, ale jego cena może być wyższa niż w sklepach internetowych. Jeżeli zależy nam, aby kosmetyki składające się na zestaw nie były testowane na zwierzętach ani nie posiadały składników odzwierzęcych, to manicure tytanowy jest pod tym względem idealny – jest w 100% wegański. Cena nie powinna przekroczyć 300 złotych, ale kosmetyki powinny wystarczyć na dłuższy czas, około roku lub dłużej. Zestawy przeważnie zawierają trzy kolorowe pudry, możemy więc używać różnych kolorów na zmianę i nie martwić się że kolory nam się znudzą. W razie potrzeby można do zestawu dokupić oddzielnie puder, ich ceny zaczynają się od 20 do nawet 50 złotych – wszystko zależy od marki i sklepu w którym dokonujemy zakupu.

Podsumowując

, najłatwiej pod względem cenowym oraz dostępności jest zakupienie zestawów do paznokci tytanowych w internecie. Ich cena może wydawać się wysoka

buy kamagra 100mg

, ale zestaw powinien wystarczyć na długo. Najprawdopodobniej nasza paznokcie podziękują nam za ten wybór, ponieważ nie niszczy on płytki, tylko odżywia. Z powodu łatwości samodzielnego wykonania tytanowych paznokci z zestawem, będzie on najprawdopodobniej coraz bardziej popularny.

Zestaw startowy dostępny jest na: https://www.lafemme.pl/